مقایسه قیمت فروش خودروهای داخلی دو خودروساز ایران خودرو و سایپا نشان می دهد که قیمت خودروهای ایران خودرو با افزایش نسبی و خودروهای سایپا با کاهش نسبی همراه شده است.

تغییر نسبی قیمت‌ها در بازار خودرو

به گزارش کارآفرین نیوز، بازار خودرو در هفته دوم تیرماه همچون هفته های گذشته با بی رغبتی خریداران در معاملات روبرو است و شاهد رکود در این بازار هستیم.

رکود موجود در این بازار ناشی از نوسانات نرخ ارز بوده با این حال مقایسه قیمت فروش خودروهای داخلی دو خودروساز ایران خودرو و سایپا نشان می دهد که قیمت محصولات ایران خودرو با افزایش نسبی و محصولات سایپا با کاهش نسبی همراه شده است.

بر این اساس، سمند ال ایکس امروز ۱۹۹ میلیون تومان و پژو ۴۰۵ جی ال ایکس ۲۰۰ میلیون تومان، پژو پارس ۲۳۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ هم ۲۱۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم ۲۵۸ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۳۸۵ میلیون تومان، رنو تندر ۹۰ E۲ هم ۳۳۵ میلیون تومان، رانا پلاس ۲۲۲ میلیون تومان، دنا معمولی ۲۸۴ میلیون تومان قیمت خورد.

از محصولات سایپا هم امروز سایپا ۱۱۱ و ۱۳۱ به ترتیب ۱۳۴ و ۱۲۱ میلیون تومان، ساینا ۱۴۳ میلیون تومان، تیبا ۱۲۹ میلیون تومان، تیبا ۲ هم ۱۳۷ میلیون تومان و کوییک دنده ای ۱۵۰ میلیون تومان قیمت خورد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =