نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد در روزهای پایانی دولت دوازدهم ، اقدام موثری برای حل مشکلات دامداران صورت گیرد.

نماینده مجلس خواهان اقدام موثر دولت برای دامداران شد

به گزارش کارآفرین نیوز؛ عباس مقتدایی با اشاره به اینکه دامداران در مشکلات فراوانی هستند، گفت: متولیان صدای حق دامداران را نمی شنوند.

این نماینده مجلس یازدهم به مکاتباتی که با دولت در این خصوص انجام شده، اشاره کرد و گفت: دامداران به دلیل کمبود و گرانی نهاده و عدم توانایی تامین آذوقه مجبور شده اند که دام های مولد خود را به کشتارگاه ببرند که در آینده به افزایش قیمت گوشت و مواد لبنی منجر خواهد شد و مسیر کشور را به سمت واردات هدایت خواهد نمود.

نماینده اصفهان ادامه داد: یک روز بحث گرانی مرغ را داریم و روز دیگر بحث نهاده های دامی صنعت دام، و این روزها بحث دامداران و گرانی محصولات لبنی؛ اینها از وظایف اصلی وزارت جهاد کشاورزی است که امیدواریم در روزهای پایانی دولت، این وزارتخانه اقدام موثری در حل مشکلات داشته باشد.

وی افزود: خواستار ورود رییس جمهور به این موضوعات شده ام و در نامه ای به ایشان و معاون اول، این موضوع را یادآوری کرده ام چون مشکل دامداران در واقع بحث تامین گوشت و محصولات لبنی است.

مقتدایی همچنین گفت: علاوه بر این در نامه ای به رییس سازمان بازرسی کل کشور خواستار ورود فوری این سازمان و نظارت لازم و همچنین برخورد با ترک فعل های صورت گرفته در خصوص  وضعیت کنونی دامداران شده ام.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =