ثبت‌نام پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی برای بهره برداری از ۲۳ هزار موقعیت شغلی در بیش از ۴۳۰۰ سازمان و شرکت دانش‌بنیان، صنعتی و تجاری آغاز شد.

ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد

به گزارش کارآفرین نیوز؛ محمدحسین قمری دبیر پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی گفت: این آزمون پاسخی مناسب به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ شرکت‌ها، یعنی تامین نیروی انسانی توانمند است و راهکاری برای حل معضل اشتغال در سطح جامعه محسوب می‌شود.

وی افزود:‌ داوطلبان برای شرکت در این آزمون تا دوم مرداد ماه آینده می‌توانند با مراجعه به سایت www.inre.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.  

دبیر پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی با بیان این که قرار است بیش از چهار هزار و ۳۰۰ سازمان و شرکت دانش‌بنیان، صنعتی و تجاری نیروی انسانی موردنیاز خود را از طریق این آزمون تامین کنند، ادامه داد: در این دوره آزمون بیش از ۲۳ هزار موقعیت شغلی وجود دارد و گستردگی و تنوع شغل‌های موجود به کارجویان قدرت انتخاب بیشتری می‌دهد.

براین اساس داوطلبان پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی در ۹ دسته شغلی و ۲۲۱ عنوان شغلی برای استخدام در سازمان‌ها و شرکت های دانش‌بنیان، صنعتی و تجاری آماده به کار می شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =