مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تکمیل مسکن مهر بدون معارض تا ۲۵ روز دیگر خبر داد و گفت:‌ ۳۵  هزار و ۵۱۶ واحد از آمار مسکن مهر خارج شد.

مسکن مهر بدون معارض تا ۲۵ روز دیگر تکمیل می‌شود

به گزارش کارآفرین نیوز، احمد اصغری مهرآبادی گفت: در ماه‌های گذشته با توجه به تاکید وزیر راه و شهرسازی و همچنین تعهد دولت برای اتمام مسکن مهر، سازمان ملی زمین و مسکن برای اتمام پروژه‌های مسکن مهر ۴۴۹ میلیارد ریال برای آماده‌سازی، ۲۵۶ میلیارد ریال برای خدمات روینایی، ۲۶۹ میلیارد ریال برای خدمات زیربنایی در تکمیل مسکن مهر هزینه کرد.

وی افزود: در مجموع سازمان با کمک‌هایی که برای احداث مسکن مهر انجام داده ۲ هزار و ۵۷ میلیارد ریال برای تکمیل و آماده‌سازی واحدهای مسکونی مهر با ارایه خدمات زیربنایی و روبنایی هزینه کرد تا علاوه بر تکمیل واحدها، زندگی در سایت‌های مسکن مهر جریان یابد و آن مناطق قابلیت سکونت و زندگی را پیدا کنند.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه ۱۶۷۰۰ واحد مسکن مهر تحت‌ مسئولیت سازمان ملی زمین و مسکن تحویل نشده است، اضافه کرد: از این میزان ساخت حدود ۱۰ هزار واحد به اتمام رسیده است و از آنجایی که در مرحله نصبیات هستند و پایان کار، تاییدیه استاندارد، آسانسور یا اطفای حریق را نگرفته‌اند، هنوز تحویل متقاضیان نشده است.

وی تصریح کرد: مسکن مهر تا اواسط مرداد و قبل از اتمام دوره دولت دوازدهم در ۱۳ اداره کل در ۱۲ استان که شامل استان‌های البرز، تهران، کرمانشاه، هرمزگان، قزوین، همدان، کردستان، بوشهر، سمنان، شرق سمنان، آذربایجان‌شرقی، ایرانشهر و فارس به اتمام می‌رسد.

مهرآبادی یادآور شد:‌ تعاونی‌های دارای مشکل ۸۶۳۸ واحد، زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی ۴۷۴۸ واحد و  ۲۱ هزار و ۱۳۰ واحد فاقد متقاضی بوده که از آمار مسکن مهر خارج شدند. تعداد واحدهای مسکن مهری دارای پرونده حقوقی و اغلب نیز تعاونی‌ ۱۵ هزار و ۴۵۴ واحد است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =