وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت ۲۲ تیرماه روز فناوری اطلاعات از آن به عنوان موتور محرکه زندگی بشر نام برد و این روز را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت .

وزیر تعاون:‌ فناوری اطلاعات، موتور محرکه زندگی بشر است

به گزارش کارآفرین نیوز محمد شریعتمداری همچنین بر بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌ها و دستاوردهای علمی در راستای خدمت‌رسانی به جامعه هدف این وزارتخانه و ارتباط مستمر با اقشار مختلف تاکید کرد.

وی می افزاید:‌ در شرایط حاضر که جهان با سرعت زیادی در حال پیشرفت است، فناوری اطلاعات بخش اجتناب ناپذیر زندگی امروز بشر به عنوان موتور محرکه و شتاب دهنده در تمامی زمینه های زندگی نمود پیدا کرده است.

وی در بخش دیگری از پیام خود به اهمیت تکنولوژی در توسعه و پیشبرد اهداف زندگی انسان پرداخته و تاکید کرده: درهم تنیدگی فناوری اطلاعات به گونه ای است که همه امور زندگی روزمره و کسب و کارها، وابستگی بسیار زیادی به آن پیدا کرده و آن را تسهیل کرده است.

 شریعتمداری با اشاره به بهره مندی این وزارتخانه از خدمات الکترونیک به روز و پیشرو بودن آن در این حوزه، آورده: مرکز توسعه فناوری اطلاعات این وزارتخانه توانسته در ارزیابی های مختلف از جمله توسعه خدمات الکترونیک در میان وزارتخانه ها و دستگاه های مختلف، رتبه اول را به دست آورد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =