عضو هیات مدیره بانک مسکن گفت: حدود ٢٣٧ هزار متقاضی طرح ملی مسکن برای اجرای این طرح، اقدام به افتتاح حساب در اینبانک کردند. 

افتتاح حساب ٢٣٧ هزار متقاضی طرح ملی مسکن در بانک عامل

‌به گزارش کارآفرین نیوز، محمدحسن علمداری از افتتاح حساب حدود ۲۳۷ هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در بانک مسکن برای اجرای این طرح خبر داد و گفت:مبلغ واریز شده به حساب بانک از آورده  متقاضیان معادل ۸ هزار و ۳۸۹ میلیارد تومان است.

وی تعداد افتتاح حساب را ۲۳۶ هزار و ۹۲۸ متقاضی اعلام کرد و افزود: میزان واریز وجوه مبالغ ۸ هزار و ۳۸۹ میلیارد تومان است که از این میزان ۲ هزار و ۳۸۸ میلیارد تومان برای احداث پروژه های طرح اقدام ملی مسکن به حساب سازندگان واریز شده است. 

به گفته عضو هیات مدیره بانک مسکن، هم‌اکنون بیش از ۶ هزار میلیارد تومان نیز در حساب بانک است و به تدریج با پیشرفت فیزیکی وآغاز احداث به پروژه‌ها تخصیص خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه بانک تخصصی بخش مسکن از محل تسهیلات ۱۴۱ میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت کرده است، گفت: ۲۷۸پروژه طرح اقدام ملی مسکن به تعداد ۱۳ هزار و ۵۸۰ واحد در دفترخانه آماده انعقاد قرارداد است.

چندی پیش، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: برای گروه هایی که توان مالی خرید خانه را ندارند، پنج نوبت برای طرح اقدام ملی مسکن نام نویسی کردیم که از دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر متقاضی ، ۵۳۰ هزار نفر واجد شرایط بودند.  

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =