مدیرعامل توییتر در اظهاراتی با اشاره به قابلیت ادغام بیت کوین با خدمات مختلف توییتر، درباره بیت کوین و نقش آن در آینده این شبکه اجتماعی خبر داد.

جک دورسی: بیت کوین کلید آینده توییتر است

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از کوین تلگراف، جک دورسی، مدیرعامل توییتر گفته است که بیت کوین یکی از عوامل کلیدی در آینده توییتر خواهد بود.

دورسی که در کنفرانس «گزارش درآمد سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۱» صحبت می‌کرد، با تأکید بر ظرفیت بیت کوین برای ایجاد تحول بیشتر در محصولات و خدمات توییتر، گفت: این رمزارز «بخش بزرگی» از آینده شرکت را به خود اختصاص خواهد داد.

وی از بیت کوین با عنوان ارز بومی اینترنت یاد کرده و فرصت‌های ادغام بیت کوین در سرویس‌های فعلی توییتر از جمله تجارت و اشتراک حساب‌ها را تشریح کرد.

مدیرعامل توییتر به سرمایه‌گذاران این شرکت افزود:‌ نوآوری‌های بسیاری وجود دارد که مبتنی بر بیت کوین بوده و فراتر از قابلیت‌های آن به‌عنوان یک ارز است. وی به تعهد توییتر برای غیرمتمرکزسازی شبکه اجتماعی خود و ارائه مشوق‌های اقتصادی بیشتر نیز اشاره کرد.

دورسی با بیان اینکه بیت کوین در کنار هوش مصنوعی و تمرکززدایی، یکی از سه جریان اصلی آینده توییتر است، تأکید کرد: به نظر من برای توییتر و سهامداران آن بسیار مهم است که چشم‌مان همچنان به این فضا باشد و با قدرت در آن سرمایه‌گذاری کنیم.

دورسی همچنین با اشاره به توسعه ارز دیجیتال فیس‌بوک، تأکید کرد: توییتر در پرداختن به ارزهای دیجیتال تنها نیست. انتظار می‌رود شرکت فیس‌بوک رمز ارز خود را که دی‌یم (Diem) نام دارد در سال جاری میلادی آزمایش کند. با این حال توییتر برخلاف فیس‌بوک که رمز ارز مخصوص خود را راه‌اندازی کرده است، قصد دارد بر روی بیت کوین به‌عنوان استاندارد بازِ بومی اینترنت تمرکز کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =