مدیرکل دفتر تسهیلات و کارآفرینی وزارت میراث‌فرهنگی،‌ گردشگری و صنایع‌دستی از تمدید مهلت ارسال آثار به چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر سال ۱۳۹۹ ، تا ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ خبر داد.

مهلت ارسال آثار به جشنواره کارآفرینان برتر تمدید شد

به‌ گزارش کارآفرین نیوز، در جلسه بررسی فرآیند برگزاری چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر سال ۱۳۹۹ محمدحسین عسگرپور مدیرکل دفتر تسهیلات و کارآفرینی گفت: تاکنون ۶۹۰ نفر در این جشنواره ثبت نام کردند، در حوزه صنایع‌دستی ۴۵۳ نفر و در حوزه گردشگری ۲۳۷ نفر، همچنین تمام استان‌ها درگیر جشنواره هستند.

مدیرکل دفتر تسهیلات و کارآفرینی تفز.تاکید کرد که مقرر است تا آثاری که به جشنواره ارسال می‌شود توسط داور استانی، داور تخصصی حوزه و داور کارآفرین مورد ارزشیابی قرار بگیرد.

همچنین محمدحسین دهقانی معاون دفتر حمایت از تولید معاونت صنایع‌دستی در این جلسه گفت: صنایع‌دستی با جامعه هدف گسترده رو به رو است و برگزاری چنین جشنواره‌ ارزشمندی می‌تواند اقدام شایسته‌ای باشد برای اینکه با یک تحول جدید در حوزه صنایع‌دستی روبرو باشیم.

وی ادامه داد: حدود ۲۹۵ رشته صنایع‌دستی در سطح کشور داریم که تنوع محصولات را به دنبال دارد و شاهد تحول در رویکرد سنتی صنایع‌دستی هستیم. از جمله اتفاقات خوبی که در معاونت صنایع‌دستی افتاده است تجاری‌سازی محصولات صنایع‌دستی بود و کارآفرینان خوب و تأثیرگذاری در رشته‌های مختلف صنایع‌دستی فعال شدند.

دهقانی گفت: طی سال‌های گذشته اقدامات زیادی در خصوص ترویج صنایع‌دستی انجام شده و نگاه ما بیشتر تأکید بر کیفیت بوده است. در حوزه صنایع‌دستی با توجه به تنوع رشته‌ها، نحوه سنجش آثار کارآفرینان صنایع‌دستی برای ما بسیار حائز اهمیت است تا بتوانیم به شکل کاملا تخصصی این ارزشیابی را انجام دهیم.

ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در کشور همچنین شناسایی کارآفرینان موفق و معرفی آنها به جامعه به عنوان الگو، از اول تیرماه جاری آغاز شده و تا ۲۲مرداد ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

کارآفرینان برای شرکت در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر سال ۱۳۹۹ می‌توانند با مراجعه به سامانه کارآفرین برتر  فرآیند ثبت نام در این جشنواره را تکمیل کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.