صرافی رمزارز بایننس به زودی با اجرایی کردن تمام قواعد FATF محدودیت‌های گسترده‌ای را برای کاربران خود اعمال خواهد کرد بطوریکه برداشت دارایی بدون احراز هویت کامل غیر ممکن می‌شود.

بزرگترین صرافی جهان از FATF تمکین می‌کند

به گزارش کارآفرین نیوز، صرافی رمزارز باینانس که بزرگ ترین صرافی رمزارز جهان محسوب می شود، در راستای عمل به توصیه‌های مقابله با پولشویی و تامین مالی تروریسم کارگروه اقدام ویژه مالی FATF، تصمیم گرفته امکان برداشت رمزارزها و پول های فیات (به شکل دلار، یورو، …) را برای کاربرانی که تا هفته آینده اقدام به احراز هویت نکنند، به طور کامل مسدود کند.

آن طور که در بیانیه باینانس آمده، آن دسته از کاربرانی که اقدام به احراز هویت را محدود (اطلاعات پایه نظیر ایمیل و محل سکونت) کنند از این پس فقط قادر خواهند بود تا حداکثر معادل ۰.۰۶ بیت‌کوین برداشت داشته باشند. این رقم پیش از این معادل دو بیت کوین در روز بود. آن دسته از کاربرانی که احراز هویت را به طور کامل انجام دهند (به دلیل تحریم ها، کاربران ایرانی از استفاده از باینانس منع شده اند) محدودیتی در برداشت روزانه نخواهند داشت.  

صرافی باینانس همچنین اعلام کرده کاربرانی که از افتتاح حساب کاربری آن ها دو ماه و کمتر گذشته باشد حق استفاده از اهرم معاملاتی بیشتر از ۲۰ را نخواهند داشت. حداکثر اهرم مجاز برای کاربران قدیمی تر ۱۲۵ است.  از طرف دیگر به دنبال سختگیری برخی دولت ها بر روی فعالیت باینانس، مدیر عامل این صرافی- ژایو چنگ پنگ- اعلام کرد صرافی آماده همکاری با کشورهایی است که در آن ها اجازه فعالیت دارد و در آینده شاهد افتتاح دفاتر نمایندگی بیشتری از این صرافی در نقاط مختلف جهان خواهیم بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.