قیمت اتریوم برای اولین بار از زمان سقوط گسترده بازار رمزارزها در اواسط مه (اردیبهشت) به بیش از ۳,۰۰۰ دلار رسید.

قیمت اتریوم  از ۳ هزار دلار عبور کرد

به گزارش کارآفرین نیوز  به نقل از دیکریپت، در لحظه نگارش این گزارش هر واحد اتریوم با قیمت ۳,۰۰۹ دلار معامله می‌شود.

اتریوم همچنان از اوج تاریخی ۴,۳۵۷ دلاری خود که در ۱۲ مه (۲۲ اردیبهشت) به آن رسیده بود فاصله دارد، با این حال قیمت اتر از ۳ ماه گذشته تاکنون هرگز تا این اندازه بالا نبوده است. از ۱۹ مه (۲۹ اردیبهشت) تاکنون اتریوم همواره زیر ۳,۰۰۰ دلار معامله شده است. در آن زمان بازار رمز ارزها پس از چند ماه رشد بی‌وقفه، سرانجام وارد یک روند نزولی شده بود.

توقف پذیرش بیت کوین از سوی تسلا و شک و تردیدهایی که ممنوعیت رمز ارزها در چین به وجود آورده بود، به‌عنوان دلایل اصلی سقوط اواسط مه (اردیبهشت) شناخته می‌شوند. در آن زمان بیت کوین و اتریوم بیش از ۵۰ درصد از ارزش اوج‌های تاریخی خود را که در ماه‌های آوریل (فروردین) و مه (اردیبهشت) به آن رسیده بودند، از دست دادند و به کف‌های قیمتی اخیر سقوط کردند. در ادامه تقریباً تمام رمز ارزها بازار وارد رکود تابستانی شدند و بخش عمده‌ای از ارزش خود را که در ابتدای سال به آن رسیده بودند از دست دادند.

اتریوم در روزهای پایانی این روند نزولی چندین بار به زیر ۲,۰۰۰ دلار سقوط کرد که آخرین مورد آن مربوط به ۲۲ ژوئیه (۳۱ تیر) است. با این حال قیمت دومین رمز ارز بازار از آن زمان تاکنون پیوسته در حال افزایش بوده، در هفته‌های اخیر بیش از ۵۰ درصد رشد داشته و نهایتاً امروز از ۳,۰۰۰ دلار عبور کرده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =