مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) گفت: بنیاد برکت در سه سال گذشته با اجرای سالانه ۱۲۰ هزار طرح، در مجموع ۳۶۰ هزار طرح اشتغالزایی در مناطق مختلف کشور اجرا کرده است.

بنیاد برکت ۳۶۰ هزار طرح اشتغالزایی ایجاد کرد

به گزارش کارآفرین نیوز، سیدامیرحسین مدنی ادامه داد: بنیاد برکت طی سه سال گذشته ۳۶۰ هزار طرح اشتغالزایی در مناطق مختلف کشور اجرا کرده که از این تعداد، ۷۵۰ طرح در حوزه بنگاه‌های مستقر در شهرک صنعتی بوده است و تلاش می‌شود تا امسال، ۲۰۰ هزار طرح اشتغالزایی در کشور اجرایی شود.

وی مجموع شغل‌های ایجاد شده در قالب طرح‌های بنیاد برکت را تا پایان امسال ۶۰۰ هزار شغل اعلام کرد.

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) طرح‌های اجرا شده را در حوزه فنی، خدماتی، دامپروری، کشاورزی و صنایع دستی اعلام کرد.

وی همچنین گفت: در استان تهران، تا کنون ۳ هزار و ۳۰۵ طرح اشتغالزا اجرا شده که از این تعداد، ۳۰ طرح مربوط به بنگاه‌های اقتصادی و مابقی در حوزه روستا و حاشیه شهر است و امسال ، یکهزار و ۵۰۰ طرح دیگر در کل استان تهران اجرا خواهد شد. بنیاد برکت ۱۰ هزار شغل در استان تهران ایجاد کرده است.

مدنی افزود: در اجرای طرح‌های اشتغالزای بنیاد برکت، تسهیل‌گران به مردم مراجعه کرده و متقاضیان با ثبت اطلاعات خود در سامانه بنیاد برکت، از تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۷۰۰ میلیون ریال برخوردار می‌شوند.

بنگاه‌های اقتصادی نیز می‌توانند برای برخورداری از خدمات بنیاد برکت از اپلیکیشن بنیاد برکت استفاده کرده و درخواست خود را ثبت کنند. متقاضیان برای دریافت لینک اپلیکیشن بنیاد برکت می‌توانند کد دستوری #۸۹۰۰* را از تلفن همراه شماره گیری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =