وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور فراخوان، حمایت خود را از فروشگاه سازها به منظور حمایت از کســب و کارهای خرد و خانگی اعلام کرد.

وزارت تعاون برای حمایت از کسب و کارهای خانگی فراخوان داد

به گزارش کارآفرین نیوز؛ این وزارتخانه در بخشی از این فراخوان با اشاره به اینکه در نظر دارد در راسـتای حمایت از کســب و کارهای خرد و خانگی  با  استفاده از  پلتفرم های برخط، بستر امنی  بابت خرید و فروش محصولات  واحدهای خرد، خانگی و نوپا فراهم کند، تاکید کرد بر این اساس از فروشگاه سازهایی که دارای  ویژگی های مندرج در این فراخوان هستند به منظور مشارکت در این طرح دعوت می شود.

 از جمله ویژگی های اعلامی در این فراخوان  را می توان به ارائه زیرساخت ارسال و تحویل کالا در محل ، امکان انجام تراکنش مالی از طریق درگاه پرداخت اختصاصی یا درگاه پشتیبانی شده، زیرساخت ابری مقیاس پذیر و بدون محدودیت ، سهولت کاربری و شخصی سازی کامل فروشگاه و پنل مدیریت اشاره کرد.

ارائه گزارش های تحلیلی بر بستر هوش مصنوعی، بهینه سازی شده برای استفاده فروشگاه در رایانه، تبلت و تلفن همراه (responsive) و  دارا بودن اپلیکیشن تلفن همراه برای تمامی سیستم عامل‌ها از جمله ویژگی های دیگر در این طرح اعلام شده است از این رو واجدین شرایط در صورت تمایل می توانند درخواست خود را به پست الکترونیک به نشانی Mkh@mcls.gov.ir ارسال کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =