واکسیناسیون دریانوردان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران فعال بر روی ناوگان در برابر ویروس کرونا آغاز شد.

واکسیناسیون دریانوردان آغاز شد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، این طرح بر اساس مکاتبات انجام شده از سوی محمدرضا مدرس خیابانی، مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و پیگیری‌های صورت گرفته از ستاد ملی مقابله با کرونا و مجوز صادره در خصوص واکسیناسیون دریانوردان در ناوگان ملی اجرا می‌شود.

واکسیناسیون دریانوردان ناوگان ملی بر اساس لیست ارائه شده به سازمان بنادر و دریانوردی و وزارت بهداشت انجام می‌شود. این گزارش حاکی است هم اکنون اسامی کارکنان دریایی ناوگان ملی گروه کشتیرانی در سامانه سلامت به نشانی (http://salamt.gov.ir ) بارگذاری گردیده و دریانوردان می‌توانند با ثبت نام در سامانه و دریافت پیامک به مراکز تزریق واکسیناسیون در تهران و شهرهای دیگر مراجعه نمایند.

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران پیش از این طی نامه‌هایی به وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ناوگان ملی در شرایط جنگ تحمیلی و تحریم‌های ظالمانه همواره وظیفه خطیر حمل کالاهای اساسی، حساس و ضروری مردم از اقصی نقاط جهان را بر عهده داشته است و تهدیدهای جدی و جانبی ناشی از انتشار ویروس کرونا پرسنل کشتی‌ها را در سفرهای دریایی به مخاطره می‌اندازد از وزارت بهداشت و سازمان بنادر و دریانوردی خواستار تسریع واکسیناسیون دریانوردان ناوگان ملی شد که این درخواست مورد موافقت مسئولان وزارت بهداشت قرار گرفت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =