پس از سقوط بیت کوین به محدوده ۲۹ هزار دلاری در اواخر ماه ژوئن (تیرماه ) از رکورد تاریخی قیمت ۶۳ هزار دلار در ابتدای سال جاری، بیت کوین توانست بیش از ۷۲ درصد، محدوده قیمتی قبل خود را باز پس بگیرد.

بیت کوین از مرز ۵۰ هزار دلار  گذشت

به گزارش کارآفرین نیوز ، پس از ریزش ماه های گذشته ، قیمت بیت کوین اواخر روز گذشته (یکشنبه ) بار دیگر توانست با ورود تهاجمی به محدوده ۵۰ هزار دلار ، سیگنال باز پس گیری محدوده قیمتی قبلی را اعلام کند و جای پای خود را در بازار افزایشی محکم نماید . بر اساس آمار کوین تلگراف ، قیمت بیت کوین امروز به ۵۰۲۷۰ دلار  رسید که نسبت به روز گذشته سه درصد رشد داشته است که قوی ترین رمز ارز موجود با سرمایه حدود ۹۴۳ میلیارد دلار رسید. 

با وجود کاهش قیمت ها اما  موسسات و دارندگان بلند مدت (هلدر) تمایل چندانی به فروش نداشتند. شاخص ها هم بیانگر آن بود که این موسسات مطمئن به افزایش قریب الوقوع قیمت بیت کوین هستند.

علاوه بر این ، بر مبنای تحلیل چند عاملی سنتیمنتال (احساسات)، شاخص ترس و طمع بیت کوین در یک ماه اخیر از "ترس شدید" فاصله گرفته و به سمت "طمع شدید" خیز برداشته است.

در حالی که بیت کوین در روزهای ابتدایی ماه آگوست(مرداد)‌ مجددا حرکت افزایشی خود را آغاز کرد، بسیاری از آلتکوین ها در لحظه نگارش این خبر، کاردانو (ADA) ، پولکادات (DOT) و سولانا (SOL)  دورقمی شدن را تجربه کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =