شرکت پی پال (pay pal ) از آغاز ارائه خدمات رمز ارز به شهروندان انگلیسی از این هفته خبر داد. مشتریان انگلیسی که احراز هویت آنها تایید شده است، به زودی قادر به خرید، نگهداری و فروش رمزارز در سایت پی پال خواهند بود. گرچه معاملات رمزارز برای حساب های تجاری پی پال، هنوز راه اندازی نشده است.

آغاز خدمات رمز ارز پی پال به شهروندان انگلیسی

به گزارش کارآفرین نیوز، ارائه خدمات رمز ارز پی بال در حالی عملیاتی می شود که کمتر از یک سال گذشته ، مشتریان آمریکایی توانستند اولین معاملات رمز ارز از طریق پی پال را در نوامبر ۲۰۲۰ انجام دهند.

براساس اعلام شرکت بین المللی پی پال در روز یکشنبه (۲۲ آگوست) به زودی شهروندان در انگلستان ، از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن موبایلی پی پال ، قادر به انجام معاملات بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC) و بیت‌کوین کش (BCH) خواهند بود.

فرناندز داپونته ؛ مدیر ارشد اجرایی بخش کریپتوی شرکت پی پال می گوید: " دیجیتال سازی پول" در دوران پاندمی ، از اولین محرک ها برای ورود به بازار رمزارز بوده است."
وی می افزاید:"دسترسی های جهانی ، تخصص در پرداخت دیجیتال، و دانش ما در مورد کسب و کارها، در تلفیق با اقدامات شدید امنیتی و کنترل های تطبیقی انجام شده ، فرصت منحصر به فردی در اختیارمان قرار می دهد ؛ مسئولیت ما این است که به شهروندان انگلستان نیز کمک کنیم تا با اطمینان بیشتری در بازار کریپتو فعالیت کنند."

 اعلان خبر ارائه خدمات رمزارز به شهروندان انگلستان از طریق پی پال، موجب ظهور فزاینده دارایی های دیجیتال در این کشور شد. در میان اپلیکیشن های پرداخت ، پی پال با بیش از دو میلیون کاربر فعال ماهانه در انگلیس، بیشترین نفوذ را در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی داراست.

شایعات درمورد گسترش برنامه های رمزارز پی پال، زمانی تقویت شد که "دن شولمن" مدیرعامل پی پال  خطاب به سرمایه گذاران انگلیسی، از ارائه خدمات رمز ارز را خبر داد .

براساس اطلاعات منتشره کوین تلگراف، با هدف گسترش فعالیت ها ، پی پال همچنین امور مالی غیر متمرکز (DeFi) را نیز رصد می کند؛ امور مالی غیر متمرکز، پیشرو احتمالی برنامه های یکپارچه آتی در بازار رمزارز خواهد بود.

از سوی دیگر، سازمان ناظر امور مالی انگلیس (FCA) نیز با تنظیم و اعمال مقررات، سختگیری‌های شدیدتری بر صرافی های رمز ارز که موارد احراز هویت را رعایت نمی کنند اعمال می کند. پس از اخطار FCA به صرافی بایننس درباره فعالیت در این کشور، برخی فعالیت های صرافی بایننس در انگلیس نیز از ابتدای تابستان (ماه ژوئن) به حالت تعلیق درآمد.

 داپونته در هنگام معرفی خدمات رمز ارز پی پال تاکید کرد که این شرکت متعهد به همکاری و ادامه فعالیت تحت نظارت رگولاتوری در انگلستان و تمام کشورهای دنیاست."

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =