قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (سه شنبه، ۲ شهریورماه) در بازار تهران با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به رقم ۱۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید.

سکه ۲۰۰ هزار تومان گران شد

به گزارش کارآفرین نیوز، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه سه‌ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۷۸ هزار تومان رسید. قیمت هر مثقال طلا نیز پنج میلیون و ۱۰۵ هزار تومان شد.

همچنین هر انس جهانی طلا نیز امروز یک‌هزار و ۸۰۲ دلار و ۱۰ سنت قیمت خورد.

مهم‌ترین عوامل موثر در رشد قیمت طلا و سکه، بالا رفتن دلار و انس جهانی است. بر این اساس قیمت دلار که چندی پیش وارد کانال ۲۶ هزار تومان شده بود امروز به کانال ۲۷ هزار تومان رسید . بهای انس جهانی نیز از یک هزار و ۷۸۸ دلار به یک هزار و ۸۰۲  دلار رسیده است.

از نیمه اردیبهشت‌ماه، به دنبال رشد تدریجی قیمت ارز، بهای سکه اندکی رشد کرد و در این مدت همواره در کانال ۱۱ میلیون تومان در نوسان بوده و حرکت آرام را به سمت قیمت ۱۲ میلیون تومان آغاز کرده است و از روز گذشته و با پایان یافتن تعطیلات یک هفته‌ای کرونا وارد کانال ۱۲ میلیون تومانی شده و در این کانال نوسان داشته است

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =