دو شرکت خودروساز و چند شرکت قطعه ساز داخلی محصولات خود را در دو نمایشگاه بین المللی اتومکانیکا و اینتراتو مسکو به نمایش گذاشتند

حضور شرکت‌های خودروسازی و قطعه‌سازی ایران در نمایشگاه مسکو

به گزارش کارآفرین نیوز، شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو و تولیدکنندگان منتخب ایران با حضور در نمایشگاه بین‌المللی اینتراتو و نمایشگاه جنبی اتومکانیکا در مسکو که تا پنجم شهریور برپاست جدیدترین تولیدات خود را در بخش های مختلف قطعه‌سازی از جمله، بدنه، رادیاتور، میلنگ، سرسیلندر به نمایش گذاشته‌اند.

در نمایشگاه بین المللی اتومبیل روسیه موسوم به «اینتراتو» شرکت ایران‌خودرو محصولات خودرویی خود را به نمایش گذاشت و با ارائه خودروهای «دنا پلاس»، «راناپلاس» و «تارا» در این نمایشگاه در حضور بازدیدکنندگان خودنمایی کرد.

در نمایشگاه جنبی اتومکانیکا نیز، شرکت یاتاقان بوش ایران محصولات خود را عرضه کرد و مذاکراتی به منظور عقد قرارداد همکاری با شرکت های روسی انجام داد.
 
شرکت‌های فولاد فام و فولادین ذوب از دیگر  شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه بود که با ارائه ۷۰۰ محصول متنوع و با کیفیت در این نمایشگاه حضور چشمگیر یافتند.

این شرکت‌ها قراردادهای قابل توجهی برای همکاری با شرکت‌های روسی تدوین و توافقات لازم جهت تولید و عرضه با این شرکت ها را به انجام رساندند.

در نمایشگاه های اینتراتو و اتومکانیکا که دوم شهریورماه آغاز شده و فردا به کار خود پایان می دهد، بیش از یک هزار و ۴۰۰ شرکت از حدود ۴۰ کشور حضور دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =