اتریوم موفق شد با یک صعود سنگین، خود را به هدف ۴۰۰۰ دلار نزدیک تر کند.۱۸ درصد بازارهای دیجیتالی جهان در اختیار اتریوم است.

اتریوم در میان ارزهای دیجیتالی یکه تاز شد

به گزارش سی‌ان‌بی‌سی،. گری گنسلر- رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا- با اشاره به ضرورت قانونمند شدن ارزهای دیجیتالی گفته است: این طبقه از دارایی ها بیش از آن بزرگ هستند که بتوانند به دور از سیاست گذاری عمومی به حیات خود ادامه دهند. ارزهای دیجیتالی در حال حاضر یک بازار دو تریلیون دلاری هستند و نمی دانم ارزش آن ها پنج یا ۱۰ سال دیگر چه قدر خواهد بود.  

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۲۱۸۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۳.۹۷ درصد بیشتر شده است.

در حال حاضر ۴۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۸ درصد در اختیار اتریوم است. بیت‌ کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

دونالد ترامپ- رییس جمهور سابق آمریکا- در گفت و گو با فاکس نیوز با حمله مجدد به ارزهای دیجیتالی گفته است: آن ها یک فاجعه بالقوه برای خریداران و سرمایه گذاران خود هستند که روزی بر سرشان آوار می شوند. چه کسی می داند اینها دقیقا چه هستند؟ ممکن است یک تقلب باشند. من بین ارزها، دلار را ترجیح می دهم چرا که مردم در مورد ارزهای دیجیتالی اطلاعات درستی ندارند.  

یکی از فعالان مشهور دنیای سرمایه گذاری به معامله گران ارزهای دیجیتالی نیز هشدار داده است که باید خود را آماده از دست دادن تمام پول خود کنند. جان پالسون- میلیاردر آمریکایی- که حدود ۲۰ میلیارد دلار ثروت دارد با تاکید بر اهمیت مفهوم ارزش ذاتی در بازارهای مالی گفته است که ارزهای دیجیتالی کاملا بدون پشتوانه هستند و قیمت های بالای فعلی آن ها چیزی جز حباب و هیجان کاب نیست که روزی خواهد ترکید.  

نام ارز قیمت تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته تغییرات قیمتی یک هفته اخیر
بیت کوین ۴۸ هزار و ۲۳۷.۵۲ دلار ۲.۴۱ درصد افزایش ۰.۹۲ درصد کاهش
اتریوم ۳۷۲۵.۷۷ دلار ۹.۶۸ درصد افزایش ۱۶.۳۲ درصد افزایش
کاردانو ۲.۸۴ دلار ۲.۸۶ درصد افزایش ۴.۶۱ درصد افزایش
بایننس کوین ۴۸۴.۱۲ دلار ۴.۲۶ درصد افزایش ۲.۷۴ درصد کاهش
تتر ۱.۰۰ دلار ۰.۰۱ درصد افزایش ۰.۰۱ درصد افزایش
ریپل ۱.۲۱ دلار ۲.۶۵ درصد افزایش ۴.۵۱ درصد افزایش
دوج کوین ۰.۲۸۷ دلار ۳.۷۶ درصد افزایش ۰.۲۲ درصد کاهش
سولانا ۱۱۲.۸۲ دلار ۴.۴۴ درصد افزایش ۶۰.۲۶ درصد افزایش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.