در سایه اهمال و بی توجهی بانک های سنتی به اکوسیستم رمز ارزها، شرکت های فین تک بر شتاب خود در گسترش فعالیت ها در این بازار پرکشش افزوده اند. از این رو نئوبانک استرالیایی VoLT، به کاربران صرافی BTCM در این کشور ٰ‌خدمات یکپارچه پرداخت آنی را ارائه می دهد .

خدمات نئوبانک استرالیایی به معامله گران این کشور

به گزارش کارآفرین نیوز، پس از کسب مجوز فعالیت در استرالیا به عنوان مؤسسه سپرده گذاری از سال ۲۰۱۹، نئوبانک Volt حساب‌های مدیریت نقدینگی واحد برای کاربران بازار بیت کوین افتتاح می کند تا بتوانند دارایی خود را به دلار استرالیا نگهداری کنند. دارنده این حساب قادر است در پلتفرم های جدید این بانک (بر اساس زیرساخت ملی استرالیا) پرداخت آنی در زمان حقیقی انجام دهد.

خدمات نئوبانک استرالیایی به معامله گران این کشور

کارولین باولر؛ مدیرعامل صرافی BTC markets‌ در گفت و گویی با کوین تلگراف اعلام کرد:

مسأله پرداخت آنی در زمان حقیقی به مشتریان اطمینان خاطر می دهد و زمینه ساز زیر ساخت اصلی بازار می شود که برای این صنعت نوپا حیاتی است و نشانه پویایی نوآوری در صنعت خدمات مالی استرالیا به شمار می رود

وی در مورد رویکرد رگولاتوری در استرالیا بر ضرورت وضع مقررات مناسب در جهت حمایت از سرمایه گذار تأکید می کند.

 استیو وستون؛ هم بنیانگذار نئوبانک Volt‌  با تأکید بر نارضایتی کاربران بازار کریپتو از نحوه عملکرد بانک ها می گوید: "براساس طرح مقررات مالی استرالیا (FCS)، حداکثر مبلغی که در هر حساب سپرده، تحت پوشش حمایتی قرار می گیرد،   ۲۵۰ هزار دلار استرالیا ( ۱۸۵.۹۰۰ دلار آمریکا) است".

خدمات نئوبانک استرالیایی به معامله گران این کشور

طبق آمارهای منتشره، ۱۷ درصد مردم استرالیا در بازار کریپتو فعالیت دارند، به رغم پذیرش فزاینده رمزارزها، تنظیم مقررات رگولاتوری جدید موجب بی میلی بیشتر بانک‌های سنتی برای ورود به این حوزه می شود.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =