پی‌پل قرار است فردا به‌صورت رسمی اعلام کند که کاربران می‌توانند با استفاده از رمز ارزهای خود، هزینه کالا و خدمات موردنیازشان را بپردازند؛ این یعنی کاربران می‌توانند با رمز ارزها به صورت رسمی و قانونی از میلیون‌ها ارائه‌دهنده کالا و خدمات خرید کنند.

پی‌پل خدمات پرداخت با رمزارز را آغاز کرد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از رویترز، انتشار این خبر می‌تواند تأثیر گسترده‌ای بر استفاده‌های روزمره از رمز ارزها داشته باشد. پی پل سال گذشته اعلام کرده بود که در حال کار بر روی ارائه این خدمات است.

با برقراری امکان خرید با استفاده از ارزهای دیجیتال، کاربران می‌توانند از ارزهای دیجیتال که در حساب پی پل خود دارند، برای پرداخت کالا و خدمات مورد نیازشان استفاده کنند. بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین ارزهایی هستند که کاربران می‌توانند در حساب خود نگهداری کنند.

بنا بر اعلام پی پل، نحوه خرید با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل به گونه‌ای است که در هنگام پرداخت هزینه، معادل دلاری از حساب ارز دیجیتال کاربر کسر می‌شود. ظاهراً این قابلیت در حال حاضر تنها برای کاربران آمریکایی فعال شده و پی پل وعده داده است که به‌زودی خدمات ارزهای دیجیتال خود را برای سایر کشورها هم عرضه می‌کند.

منبع: ارز دیجیتال

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.