تیم بیسبال اوکلند اتلتیکس (Oakland Athletics)، به‌تازگی اعلام کرده است که طرفداران این باشگاه می‌توانند با پرداخت ۱ واحد بیت کوین، برای یک فصل، بلیت جایگاه ویژه مسابقات را خریداری کنند.

تیم بیسبال اوکلند برای فروش بلیت بیت کوین می‌پذیرد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از پایگاه کریپتوبریفینگ، دیو کاوال (Dave Kaval)، مدیر این تیم، پیش تر نیز اعلام کرده بود که این باشگاه قصد دارد بلیط یک فصل جایگاه ویژه ورزشگاه اوکلند اتلتیکس را با بیت کوین بفروشد. این جایگاه ویژه یک بخش در ورزشگاه است که در آن ۶ نفر می‌توانند مسابقات را تماشا کنند.

با توجه به قیمت فعلی، متقاضیان باید برای بلیت جایگاه ویژه، چیزی در حدود ۵۹,۰۰۰ دلار بپردازند. کاوال در مصاحبه خود اعلام کرد که تا کنون بیش از ۱۰۰ نفر برای خرید بلیت این جایگاه ویژه با بیت کوین درخواست داده‌اند.

روز پنجشنبه فصل جدید مسابقات بیسبال حرفه‌ای آمریکا آغاز می‌شود و کاوال امیدوار است تا آن زمان، از میان ۱۰ جایگاه ویژه ورزشگاه خانگی اوکلند، حدود ۲ تا ۳ جایگاه از این طریق به فروش برسد.

از آنجا که پردازش پرداخت‌ها را بیت‌پی (BitPay) انجام می‌دهد، کاوال می‌گوید در آینده ممکن است ارزهای دیجیتال دیگر هم به روش‌های پرداخت باشگاه اضافه شوند. او اشاره‌ای به امکان فروش بلیت‌های تک‌نفره با ارزهای دیجیتال نکرد.

کاوال همچنین افزود که اوکلند اتلتیکس، برنامه‌ای برای تبدیل ارزهای دیجیتال به ارزهای رایج ندارد. به‌گفته وی، این تیم قصد دارد با هدف افزایش قیمت بیت کوین، بیت کوین‌های حاصل را نگه دارد.

پیش‌تر تیم‌های حرفه‌ای دیگر هم ارزهای دیجیتال را به‌عنوان یک روش پرداخت پذیرفته بودند. از جمله این تیم‌ها می‌توان به باشگاه بسکتبال دالاس ماوریکس اشاره کرد.

این باشگاه ماه گذشته اعلام کرد که امکان پرداخت با دوج کوین را برای طرفداران خود مهیا کرده است. دالاس ماوریکس از سال ۲۰۱۹ ارزهای دیجیتال را به‌عنوان یک روش پرداخت می‌پذیرد. باشگاه میامی دلفینز (Miami Dolphins) هم چندی پیش با امضای قراردادی با بنیاد ریپل، امکان پرداخت با این ارز دیجیتال را اضافه کرده بود. تیم بسکتبال ساکرامنتوکینگز هم از سال ۲۰۱۶ از پرداخت‌های ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. این در حالی است که صرافی FTX هم پیش‌تر با امضای قراردادی با باشگاه میامی هیتز، حق نام ورزشگاه این تیم را خرید.

منبع: ارز دیجیتال

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =