عباس ایروانی،بنیان‌گذار هلدینگ عظام اصلی‌ترین مشکل صنعت قطعه‌سازی را نرخ تسویه بدهی‌های ارزی کارخانه‌های تولیدی کشور عنوان کرد و گفت: تحقق شعار مقام معظم رهبری مهم‌ترین نیاز قطعه‌سازان کشور است.

مهم‌ترین نیاز قطعه‌سازان؛ تحقق شعار سال

به گزارش کارآفرین نیوز،در هفته گذشته به‌منظور رفع چالش‌های تأمین قطعات اصلی خودرو کشور، معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور به همراه بازرس کل امور وزارت صمت از یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید قطعات خودرو بازدید کردند.

در جریان این بازدید غلام عباس ترکی، معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور از نزدیک در جریان فعالیت‌های « شرکت استام صنعت» قرار گرفت.

این شرکت به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه «هلدینگ عظام» شناخته می‌شود و اصلی‌ترین تأمین‌کنندگان محصولات استارت و دینام خودروهای سواری است و بالغ بر ۳۰ خط اصلی و فرعی دارد.

مهم‌ترین نیاز قطعه‌سازان؛ تحقق شعار سال

در این بازدید عباس ایروانی بنیان‌گذار هدلینگ عظام با بیان اینکه مهمترین نیاز قطعه سازان تحقق شعار سال است، گفت: حجم عظیمی سرمایه‌گذاری در واحدهای تولیدی این هلدینگ صورت پذیرفته است. از طرفی در جهت تحقق شعار سال از سازمان بازرسی درخواست داریم، به این هلدینگ نگاه حمایتی جهت مانع‌زدایی و پشتیبانی از تولید داشته باشد.

صادرات به اروپا از نشانه ­های موفقیت گروه عظام است

معاون سازمان بازرسی کل کشور بر نقش حمایتی این سازمان نسبت به تولید تاکید کرد و گفت: ما به‌عنوان سازمان بازرسی کل کشور، نسبت به تولید و همه دست‌اندرکارانی که در این حوزه نقش دارند موضع حمایتی داریم.

وی افزود: پایه و اساس کار تولید کارگران، نیروهای متخصص و سرمایه‌های انسانی مجموعه هستند؛ لذا اعلام کردیم که هرجا مانعی باشد اعلام کنند و ما تلاش خودمان را می‌کنیم که موانع موجود را برطرف کنیم و هم از تولید و هم از کارگران حمایت کنیم.

معاون سازمان بازرسی کل کشور به آمادگی این سازمان جهت توسعه و رفع موانع تولید این شرکت نیز اشاره داشت.

مهم‌ترین نیاز قطعه‌سازان؛ تحقق شعار سال

معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور ضمن اشاره به بازدید خود از دستاوردهای این شرکت، اظهار داشت: صادرات محصولات این شرکت به اروپا موفقیت بزرگی برای این مجموعه بوده است.

ترکی، سرمایه بزرگ هلدینگ عظام را نیروی انسانی متخصص عنوان کرد و گفت: سرمایه بزرگ نیروی عظام هم نیروی انسانی ورزیده، باانگیزه و صاحب دانش و متخصص است، از طرفی تاکید مدیران بالادستی این هلدینگ نیز بر اشتغال بانوان ستودنی است.

گروه قطعات خودرو عظام فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرد و در حال حاضر ۱۳ شرکت بزرگ تولیدی را شامل می‌شود. در این گروه حدود ۵ هزار و ۶۰۰ نفر مستقیم مشغول به فعالتی هستند.

از طرفی به دلیل وجود ۵۵۰ شرکت و کارخانه تأمین‌کننده، بیش از ۲۵ هزار نفر به‌صورت غیرمستقیم در حال فعالیت با این هلدینگ هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =