سخنگوی صنعت برق از مشخص نشدن شرکت بیمه با وجود برگزاری دو بار مناقصه برای پرداخت خسارت به مشترکان خسارت دیده، خبر داد.

پرداخت خسارت های  قطعی برق به کجا رسید؟

به گزارش کارآفرین نیوز، مصطفی رجبی افزایش قیمت لوازم خانگی را علت عدم ورود شرکت های بیمه پرداز اعلام کرد و گفت: باتوجه به افزایش قیمت لوازم خانگی و مراجعه بیشتر مردم برای دریافت خسارت، شرکت های بیمه اعلام کردند که حضور آن ها سودآور نیست و تمایلی برای انجام این کار ندارند.

وی در ادامه افزود: در سال گذشته بیش از ۶۵ میلیارد تومان برای خسارت مشترکان پرداخت شد و تمام کسانی که شکایت خود را ثبت کرده بودند مورد بررسی قرار گرفتند.

پرداخت هزینه ها در پنج گروه

رجبی مشهدی در بخش دیگری از صبحت های خود به گروه های پرداخت هزینه اشاره کرد و گفت: در پنج گروه لوازم خانگی، آتش سوزی، پزشکی، نقص عضو و فوت هزینه ها پرداخت خواهد شد.

سخنگوی صنعت برق در باره پرداخت به حوادث مربوط به قطع عضو و یا فوت به دلیل اختلالات برق نیز گفت: اگر حادثه منجر به قطع عضو شود، مجددا بر اساس قوانینی که وجود دارد، هزینه‌ها برآورد و پرداخت صورت می گیرد، همچنین اگر حادثه منجر به فوت نیز شده باشد، بر اساس مستندات پزشک قانونی مراحل کار پیش می رود و هزینه ها پرداخت می شود.

رجبی مشهدی، میزان حق بیمه مشترکان خانگی شهری را ۱۰۰ تومان به ازای هر ماه عنوان کرد و گفت: همچنین  مشترکان تجاری شهری ۱۰۰۰ تومان به ازای هر ماه پرداخت می کنند و این مبلغ برای مشترکان روستایی نصف می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =