گروه صنعتی ایران‌خودرو امروز (۲۰ مهرماه) در بیست و چهارمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات خود چهار محصول را با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه کرد.

عرضه چهار محصول ایران‌خودرو در فروش فوق العاده

به گزارش کارآفرین، طرح فروش فوق العاده به مدت چهار روز به اجرا گذاشته می‌شود و تا پایان روز جمعه (۲۳ مهرماه) امکان ثبت‌نام اولیه برای متقاضیان وجود دارد.

در این طرح چهار محصول راناپلاس، پژو ۲۰۷ دنده دستی سقف شیشه‌ای، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و پژو پارس بنزینی عرضه شده است.

مشتریان نهایی با قرعه‌کشی در حضور نمایندگان نهادهای ناظر در روز شنبه (۲۴ مهرماه) انتخاب خواهند شد. مراسم قرعه‌کشی به صورت زنده از سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش می شود.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

گروه صنعتی ایران‌خودرو با تولید ۲۴۱ هزار و ۳۹۳ دستگاه خودرو، بزرگترین خودروساز نیمه ابتدای سال ۱۴۰۰ لقب گرفت.

تولیدات ایران‌خودرو که در مقایسه با سال گذشته رشد ناچیز هفت‌دهم درصدی ثبت کرده، مشتمل بر ۲۳۹ هزار و ۱۳۸ دستگاه سواری، ۴۹ دستگاه وانت، ۵۴ دستگاه ون، ۲۹۸ دستگاه مینی‌بوس، میدل‌باس و اتوبوس و یک‌هزار و ۸۵۴ دستگاه کامیونت، کامیون و کشنده است.

مطابق این آمارها، شهریور ماه نیز آبی‌پوشان جاده مخصوص ۵۳‌هزار و چهار دستگاه خودرو تولید کردند که حاکی از رشد ۱۰.۶ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.