رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در اجرای طرح جهش تولید مسکن با همه توان در کنار دولت هستیم و اجرای این طرح تحولی بزرگ در بخش مسکن ایجاد می‌کند.

طرح جهش تولید موجب تحول در بخش مسکن می‌شود

به گزارش کارآفرین نیوز، پرویز فتاح صبح امروز (۲۰ مهرماه) در سفر به ساوه و در حاشیه بهره برداری از خط جدید تولید کاشی و سرامیک در این شهرستان گفت: در حوزه راه و مسکن و حتی زمین در کنار دولت هستیم و در طرح جهش تولید مسکن نیز با تهیه مصالح مصرفی ساختمانی مثل کاشی سرامیک، سیمان و... به دولت کمک می‌کنیم؛ این طرح نیاز به همکاری همه نهادها دارد و امیدواریم با قانون جهش تولید شاهد تحول خوبی در عرصه مسکن باشیم.

برنامه ساخت یک میلیون مسکن در سال و ادامه آن تا ۴ سال، در قالب قانون جهش تولید مسکن است. در این برنامه دولت زمین رایگان را برای ساخت مسکن به سازندگان ارائه می‌کند همچنین تسهیلات ارزان قیمت ساخت را به سازندگان می‌پردازد تا هزینه نهایی ساخت این مسکن هزینه‌ای متناسب با شرایط اقتصادی دهک‌های پایین داشته باشد.

فتاح در ادامه گفت :‌ امسال درصدد بودیم که شعار جهش تولید و رفع موانع تولید را در عمل نشان بدهیم و امروز با افتتاح خط تولید این واحد صنعتی با زبان عمل این امر محقق شد.

وی افزود: افتخار می‌کنیم در شرایط سخت تحریمی یک خط تولیدی جدید با تکنولوژی روز به دست جوانان ایرانی راه اندازی شد.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه تولیدات ما باید منطبق با تکنولوژی روز و متناسب با ذائقه مردم دنیا باشد، بیان کرد: ارزآوری و خودکفایی در کنار توسعه زمینه اشتغال از اهداف اصلی بنیاد در اجرای این طرح‌ها محسوب می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.