پس از رشته توییت های جک دورسی مدیر عامل توییتر در مورد خبر سیستم جدید استخراج ، قیمت بیت کوین به ۶۲ هزار دلار رسید که بالاترین سطح قیمتی خود تا کنون است .

توییت های مدیرعامل توییتر قیمت بیت کوین را بالا برد

به گزارش سی ان بی سی، جک دورسی؛ مدیرعامل اسکوئر (Square) شرکت پرداخت همراه ، خبر ورود این شرکت به عرصه استخراج بیت کوین را توییت کرد. 

دورسی در توییت خود اعلام کرد: " هدف از خلق بیت کوین های جدید، ورود و فعالیت آسان تر مردم عادی در این حوزه است. تیم راه اندازی سیستم جدید استخراج بیت کوین به رهبری جس دراگسکر؛ مدیر بخش سخت افزاری تیم اسکوئر در حال نهایی ساختن طراحی و معماری فناوری های مورد نیاز آغاز به کار استخراج است".  

دراگسکر در توییتی از افشین رضایی؛ مدیر و معمار ساختار تیم تراشه سیلیکون اسکوئر نام برد که رهبری تمام معماری سیستم جدید را برعهده خواهد داشت.

توییت های مدیرعامل توییتر قیمت بیت کوین را بالا برد

هدف از راه اندازی سیستم جدید استخراج

 دورسی؛ که در ماه آگوست، خبر ورود خود به عرصه استخراج را نیز منتشر کرده بود، در توییتی دیگر، دلیل ورود اسکوئر به این حوزه پرترافیک را که قبلا دیگران، آن را کشف و به آن ورود کرده اند اعلام کرد: "سازمان‌ها و افراد با توانایی های مالی زیاد، بازیگران اصلی این عرصه هستند. اما سیستم استخراج باید بازتوزیع و غیرمتمرکز باشد. هر چه سیستم استخراج، گسترده تر باشد، انعطاف پذیری بیشتری خواهد داشت و مردم عادی بیشتری می توانند به این حوزه ورود نمایند".

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =