فرماندار زرندیه گفت: آتش‌سوزی واحد تولیدی، صنعتی طبیعت سبز پارس کهن این شهرستان ۲ مجروح در پی داشت.

آتش‌سوزی واحد تولیدی طبیعت زرندیه ۲ مجروح بر جا گذاشت

به گزارش کارآفرین نیوز،‌ سیامک سلیمانی افزود: آتش سوزی این واحد بزرگ تولیدی مواد غذایی حدود ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز گزارش شد و به دلیل حجم بالای آتش‌سوزی همه پتانسیل‌ها برای مهار این آتش‌سوزی به کار گرفته شده است.

وی افزود: این آتش هنوز مهار نشده اما مدیریت شده و به‌زودی مهار می‌شود.

واحد صنعتی طبیعت سبز پارس کهن در حال حاضر دارای کارخانه‌های تولید روغن مایع و جامد خوراکی، کارخانه بسته‌بندی چای در زمینی به وسعت ۹ هکتار بنا شده است.ظرفیت فعلی کارخانه روغن در حدود تولید ماهانه ۱۰ هزار تن است.

آتش‌سوزی واحد تولیدی طبیعت زرندیه ۲ مجروح بر جا گذاشت

این واحد صنعتی بزرگ سال ۹۱ فعالیتش را آغاز کرده و اکنون مهمترین بستر کاری آن واردات و توزیع محصولاتی چون برنج و شکر با عنوان طبیعت است.این واحد تولیدی، صنعتی ۲ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری دارد.

فرماندار زرندیه ادامه داد: فرمانده انتظامی این شهرستان برای مهار این آتش‌سوزی وارد میدان شد که به همراه یک فرد دیگر مصدوم و برای مداوا به مراکز درمانی اعزام شدند.

سلیمانی بیان کرد: علت آتش‌سوزی مشخص نیست و باید توسط کارشناسان امر بررسی شود.بر اثر این آتش‌سوزی انبار و سالن بسته‌بندی این واحد تولیدی از بین رفته و خسارت سنگینی بر جای گذاشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی هم گفت: همه ظرفیت‌های شهرستان زرندیه برای مهار آتش‌سوزی کارخانه طبیعت سبز پارس کهن به کار گرفته شده است.

«حمید غیاثی» افزود: برابر اعلام فرماندار زرندیه فعلاً نیازی به اعزام کمک و پشتیبانی از مرکز استان نیست و ظرفیت شهرستان پاسخگو است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.