شروع آبان ماه ۱۴۰۰ با رشد قیمت‌ها در بازار انواع سکه و طلا و همچنین دلار در بازار آزاد همراه بود و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

افزایش قیمت سکه در نخستین روز آبان

به گزارش کارآفرین نیوز، تغییرات قیمت انواع سکه در بازار امروز نشان می دهد که قیمت سکه در نخستین روز از آبان ماه با افزایش همراه بوده است. همچنین نرخ دلار نیز در بازار آزاد امروز تهران افزایش یافته است.

محمد کشتی آرای؛ نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر در این باره گفت: امروز قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به ۱۷۹۳ دلار رسید. هر قطعه سکه طرح جدید امروز ۱۱ میلیون و ۹۰۰ تومان، سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه گرمی نیز دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان فروخته شد.

به گفته نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر، هر مثقال طلا نیز امروز ۵ میلیون و ۴۸ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۶۰ هزار تومان فروخته شده است. قیمت دلار امروز تا لحظه تنظیم خبر ۲۷ هزار و ۵۷۰ تومان و هر یورو ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان فروخته شد که نسبت به آخرین نرخ های پایان هفته گذشته افزایش نشان می دهد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =