سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: امکان عرضه بنزین در تمامی جایگاه‌های کشور فراهم شد و از ۳۷۰۰ جایگاه، ۳۰۰۰ جایگاه با نرخ آزاد و ۷۰۰ جایگاه بنزین به نرخ سهمیه‌ای به خودروها عرضه می‌کنند.

تمام جایگاه‌های سوخت کشور وارد مدار شدند

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از فارس، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به آخرین وضعیت سوخت‌رسانی در کشور، گفت: در حال حاضر به جز تعداد انگشت‌شماری از جایگاه‌های دورافتاده که مراجعین کمی نیز دارند، مابقی جایگاه‌های سوخت سراسر کشور به صورت آفلاین مشغول عرضه بنزین به خودروها هستند.تمام جایگاه‌های سوخت کشور وارد مدار شدند

تمامی جایگاه‌های سوخت کشور وارد مدار شدند

وی ادامه داد: یعنی می‌توان گفت تمامی جایگاه‌های سوخت امکان عرضه سوخت با نرخ آزاد و سهمیه‌ای را دارند و با تلاش همکاران بنده در وزارت نفت، ۳۷۰۰ جایگاه بنزین به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

کاهی بیان کرد: از این ۳۷۰۰ جایگاه که معادل کل جایگاه‌های کشور است، ۳۰۰۰ جایگاه بنزین را با نرخ آزاد عرضه می‌کنند و در ۷۰۰ جایگاه نیز امکان عرضه بنزین سهمیه‌ای با کارت سوخت فراهم شده است.

سرعت فعال‌سازی سامانه‌ای پمپ بنزین‌ها افزایش یافت

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: همکاران بنده در تلاش هستند تا امکان سوخت‌رسانی با کارت سوخت را نیز هر چه زودتر در تمامی جایگاه‌ها فراهم کنند.

تمام جایگاه‌های سوخت کشور وارد مدار شدند

وی ادامه داد: با توجه به اینکه کارهای مربوط به سوخت‌رسانی آفلاین تکمیل شد، تیم‌های بیشتری از شرکت پخش فرآورده‌های نفتی برای فعال‌سازی سوخت‌رسانی با کارت سوخت به جایگاه‌ها مراجعه خواهند کرد و بدین صورت سرعت اتصال آنلاین جایگاه‌ها به سامانه مرکزی افزایش چشمگیری خواهد یافت.

کاهی گفت: در حال حاضر ۳۱۰ جایگاه در تهران برای عرضه بنزین فعال‌سازی شده‌اند که از این تعداد در ۲۵ جایگاه امکان عرضه بنزین سهمیه‌ای با کارت سوخت وجود دارد. در حال حاضر تعداد ۳۳ خودروی P۲ (سوخت‌رسانی سیار) در سطح شهر تهران فعال است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =