مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران، تولید باکیفیت را، معیار سهمیه گندم کارخانجات آرد دانست.

تولید باکیفیت، معیار سهمیه گندم کارخانجات آرد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ عباس ارشدی در بازدید از کارخانه تولیدی آرد که از تجهیزات و سیستم‌های مدرن برای تولید آرد بهره می‌گیرد، گفت: واحدهای تولیدی باید در کنار استفاده از تجهیزات و امکانات، سایر استانداردهای تعیین شده را نیز رعایت و به سوی مشتری مداری حرکت کنند.

تولید با کیفیت ملاک تعیین سهمیه گندم

وی افزود: شرایط ایجاد شده برای این مجموعه و استفاده از امکانات به‌ روز، شرایط را برای تولید آرد باکیفیت هموار کرده است.

ارشدی تصریح کرد: ملاک تعیین سهمیه گندم کارخانجات آرد، تولید با کیفیت منطبق با استانداردهای روز و مشتری مداری است که کارخانجات باید تلاش خود را به کار گیرند.

تولید باکیفیت، معیار سهمیه گندم کارخانجات آرد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی منطقه یک در خصوص وضعیت ذخیره‌سازی گندم استان تهران در شش ماهه دوم امسال، بیان کرد: با توجه به حجم مصرف گندم و آرد در استان تهران، ذخیره این کالای استراتژیک تا زمان فصل خرید باید در شرایط مطمئنی قرار بگیرد. در همین راستا بخش اعظم نیاز گندم استان تهران از سایر استان‌ها و از محل واردات و بنادر تامین می‌شود و در حال حاضر نیز، هیچ‌گونه مشکلی در بخش ذخیره و توزیع گندم در استان تهران وجود ندارد.

در کنار اهمیت کمیت گندم باید کیفیت نیز در نظر گرفته شود

وی گفت: با توجه به واریته‌های خاص گندم‌های داخلی و خارجی باید اختلاط به گونه‌ای صورت بگیرد که استانداردهای لازم را پوشش دهد؛ لذا با پیگیری‌های صورت گرفته گندم‌های مرغوب و با کیفیت برای نیاز استان تهران جذب شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =