رییس سابق سازمان بازرسی کل کشور گفت: در بیش از دو سال مسئولیت در این سازمان موفق شدیم بیش از دو میلیارد یورو را به بیت المال برگردانیم یا از حیف و میل آن پیشگیری کنیم.

بازگشت بیش از دو میلیارد یورو به بیت‌المال

به گزارش کارآفرین نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان در مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و سابق سازمان بازرسی کل کشور افزود: در این مدت ۴۲ هزار میلیارد تومان نیز در نتیجه پیگیری‌های سازمان به بیت المال برگشت و ۱۹۰ هزار متر مربع از اراضی هم رفع تصرف و پیشگیری از تصرف شد.

این مراسم با حضور مسئولان عالی قضایی، نیکزاد نایب رییس مجلس، بذرپاش رییس دیوان محاسبات، حجت الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران و مشاور رییس قوه قضاییه و ایروانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال برگزاری است.

وی گفت: بیش از صدها بازدید از کارخانه و واحدهای تولیدی داشتیم که از تعطیلی آن‌ها پیشگیری یا پس از تعطیلی با پیگیری‌ها راه اندازی شد.

بازگشت بیش از دو میلیارد یورو به بیت‌المال

رییس سابق سازمان بازرسی کل کشور بیان کرد: صدها گزارش هشداری به مسئولان وقت داده شد و حتی در دولت جدید هم در خصوص پیشگیری از سوء‌جریان‌ها و جلوگیری از تداوم برخی اقدامات خلاف هشدارهایی دادیم.

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان با اشاره به این که سازمان بازرسی از حرفه‌ای ترین، تخصصی‌ترین و پاک‌ترین دستگاه‌های نظارتی کشور است، گفت: همچنین تلاش کردیم تا حد امکان بخشی از مشکلات معیشتی همکارانمان را برطرف کنیم.

وی افزود: جذب و نگهداشت نیروهای توانمند باید در اولویت برنامه‌های سازمان بازرسی باشد و این سازمان نیازمند افراد متخصص در حوزه‌های مختلف است.

رییس سابق سازمان بازرسی کل کشور برای خدائیان به عنوان رییس جدید سازمان بازرسی کل کشور هم آرزوی موفقیت کرد و گفت: بدون همدلی و همکاری تک تک اعضای این سازمان هیچ توفیقی حاصل نخواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =