رییس کارگروه بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس، با بیان اینکه رییس سازمان اداری و استخدامی اعلام کرده که پیش‌نویس لایحه ساماندهی کارکنان دولت آماده شد، تاکید کرد: باید ببینیم پیش‌نویس این لایحه تا چه اندازه نظر نمایندگان را تامین می‌کند.

پیش‌نویس لایحه ساماندهی کارکنان دولت آماده شد

به گزارش کارآفرین نیوز، عباس گودرزی در تشریح روند تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در سازمان اداری و استخدامی کشور که مهلت ۴۵ روزه آن از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس برای تحقق این مهم تعیین شده بود دو روز گذشته به پایان رسید، گفت: با توجه به اینکه مهلت تعیین شده برای تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت به اتمام رسیده، در پی مذاکره‌ای که با رییس کمیسیون اجتماعی داشتیم قرار شد از رییس سازمان اداری و استخدامی کشور دعوت کنیم تا با حضور در کمیسیون در این زمینه پاسخگو باشد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به رییس کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرده که امروز پیش‌نویس این لایحه تهیه می‌شود. بنابراین باید آن را بررسی کرده و نقطه نظرات خود را پیرامون این پیش نویس مطرح کنیم و بعد از جمع‌بندی نهایی در قالب لایحه به مجلس تقدیم کنیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: البته ما باید ببینیم که پیش‌نویس این لایحه تا چه اندازه نظر نمایندگان را تامین می‌کند و به یک فهم مشترک و کار فی مابین برسیم و نتیجه آن را تقدیم مجلس کنیم.

رییس کارگروه بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس، یادآور شد: اگر این لایحه به مجلس ارسال نشود ما از طرح خود کوتاه نخواهیم آمد و ادامه رسیدگی به آن را در دستور کار این کمیسیون قرار خواهیم داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =