سرهنگ علی‌محمد رجبی، رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا، با ذکر مواردی برای محافظت از سرمایه‌های موجود در بازار رمز ارزها، بر اهمیت حفاظت از سرمایه‌ها در این فضا تأکید کرد.

 مردم از رمز ارزهای خود مراقبت کنند

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ علی‌محمد رجبی در این‌باره گفت: برای محافظت از رمز ارزها، لازم است که کاربران قبل از بازکردن حساب در پلتفرم دلخواه‌شان یک ایمیل منحصر به فرد برای استفاده در حساب خود ثبت کرده و آن ایمیل را تأیید کنند.

وی با بیان اینکه کاربران باید به یاد داشته باشند که یک رمز عبور قوی تنظیم کرده و آن را نزد خود محفوظ نگه‌دارند، گفت: به هیچ عنوان نباید ایمیل و شماره تلفن مربوط به حساب رمز ارزها را در اکانت رسانه‌های اجتماعی‌شان یا دیگر فضاها در معرض دید قرار داده و اگر به دلایلی مجبور به این کار هستند توجه داشته باشند که از یک شماره و ایمیل متفاوت برای کیف پول‌ها و صرافی‌ها استفاده کنند.

رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا تأکید کرد:باید توجه داشت که کاربران به هیچ عنوان نباید برنامه‌های خود را از منابع ناشناس نصب کرده و اکیداً توصیه می‌کنیم که برنامه‌ها را از مارکت‌های معتبر نصب کرده و همیشه قبل از نصب، نظرات کاربران را در مورد آنها مورد بررسی قرار دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.