بانک کارآفرین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت‌نام نموده‌اند، از روز سه‌شنبه ۱۸ آبان به شماره حساب معرفی شده در سامانه سجام واریز خواهد شد.

اصلاحیه اطلاعیه پرداخت سود سهام بانک کارآفرین

به گزارش کارآفرین نیوز، مجمع عمومی عادی صاحبان سهام بانک کارآفرین در ۱۵ آبان برگزار شد. بر اساس اطلاعیه این بانک، سود سهام عملکرد سال مالی ۱۳۹۹ به شرح ذیل واریز می شود:

۱- سهامداران محترم حقیقی دارای کد سجام:

سود سهام سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، به شماره حساب معرفی شده در سامانه سجام واریز می شود.

لذا از سهامداران محترم تقاضا می شود جهت تسهیل در دریافت سود سهام خود، با مراجعه به سایت https://www.sejam.ir نسبت به تکمیل ثبت نام در سامانه سجام اقدام نمایند.

۲- سهامداران محترم حقیقی فاقد کد سجام و دارندگان مطالبات سود سهام سنواتی:

سهامداران حقیقی فاقد کد سجام و کسانی که سود سهام مصوب مجمع سال های گذشته را دریافت ننموده اند از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ از طریق اداره سهام بانک به شماره حساب های معرفی شده واریز خواهد شد.

۳- سهامداران حقوقی، صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها:

از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ از طریق اداره سهام به شماره حساب های معرفی شده توسط ایشان پرداخت خواهد شد. ارائه آگهی ثبتی و آخرین تغییرات برای سهامداران حقوقی و آگهی تاسیس و مجوز فعالیت برای صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردان ها الزامی است.

از سهامداران محترمی که تاکنون اطلاعات ارتباطی و شماره حساب خود را به بانک اعلام ننموده اند درخواست می شود با مراجعه به پست الکترونیکی stocks@karafarinbank.ir اطلاعات سهامداری را تکمیل و یا از طریق شماره دورنگار ۲۶۲۱۵۰۷۷ ارسال نمایند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =