استارتاپ کوارتر در پی افزایش سرمایه‌گذاری‌های خُرد تلاش می‌کند تا موجبات علمی سازی روابط سرمایه‌گذاری مدرن را فراهم کند.

کوارتر؛ استارتاپ سوئدی حامی فرهنگ سرمایه‌گذاری

سرمایه گذاران خُرد برای کسب اطلاعات به منابع و مراجع مختلفی مراجعه می کنند که گاهی این اطلاعات، پایه و اساس درست و علمی ندارند.

به تازگی سرمایه گذاران قدرتمندی اقدام به تزریق منابع مالی به حساب استارتاپ کوارتر کرده اند. سرمایه گذاران جدید کوارتر؛ مدیران اجرایی گروه ریتولز (Ritholtz Group) مانند بری ریتولز، مایکل بتنیک و پیتر استرکی؛ مدیر اجرایی اسپاتیفای هستند.

کوارتر؛ استارتاپ سوئدی حامی فرهنگ سرمایه‌گذاری

مبلغ سرمایه گذاری اخیر، ۴.۵ میلیون دلار اعلام شده تا این شرکت بتواند اطلاعات و اسناد مالی و درآمدی مهم و قابل استناد شرکت های بیشتری را برای استفاده سرمایه گذاران ثبت کند.کوارتر؛ استارتاپ سوئدی حامی فرهنگ سرمایه‌گذاری

سامی عثمان؛ مدیر اجرایی کوارتر اعلام کرد: این شرکت که هم اکنون ۲۳ نفر پرسنل دارند، در سال ۲۰۲۰ تاسیس شد و اپلیکیشن خود را اوایل سال جاری میلادی رونمایی و راه اندازی کرد.

این استارتاپ، اپلیکیشن خود را برای سرمایه گذاران خُرد و کلان (شرکت های سرمایه گذاری) طراحی کرده است.

عثمان می افزاید: اطلاعات آپلود شده موجود برای کاربران خُرد به صورت رایگان قابل استفاده است، اما شرکت ها برای استفاده از این اطلاعات باید ماهانه مبالغی پرداخت کنند.

مدیر اجرایی کوارتر خاطرنشان کرد: پرداخت سالانه ۳۰ هزار دلار برای بسیاری از سرمایه گذاران خُرد امکان پذیر نیست. بسیاری از سرمایه گذاران به این اطلاعات نیاز دارند. ما این خلاء اطلاعاتی را پُر می کنیم، بنابراین سرمایه گذاران خُرد می توانند به صورت رایگان از این اطلاعات استفاده کنند.

کوارتر؛ استارتاپ سوئدی حامی فرهنگ سرمایه‌گذاری

اپلیکیشن این استارتاپ قابل نصب بر روی تمامی تلفن های همراه هوشمند است و افراد برای استفاده از آن نیاز به افتتاح حساب یا ثبت اطلاعات شخصی ندارند.

عثمان از ارائه آمار مربوط به تعداد کاربران خودداری کرد، اما اعلام کرد در همین مدت کوتاه، سرمایه گذاران ۱۶۰ کشور دنیا اقدام به نصب و استفاده از اپلیکیشن کوارتر کرده اند که بیشتر آنها، آمریکایی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =