رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نشست مشترک کمیسیون با معاون اول رییس جمهور، گفت: کارگروه مشترکی برای نهایی کردن طرح‌ها و لوایح اقتصادی تشکیل می‌شود.

جزییات تشکیل کارگروه مشترک دولت و مجلس

به گزارش کارآفرین نیوز، محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در تشریح نشست مشترک دیروز کمیسیون اقتصادی مجلس با معاون اول رییس جمهور، گفت: بحث اجرای قوانین اقتصادی اجرایی نشده در جلسه مشترک مورد بررسی قرار گرفت و یکی از توافقات نشست اجرای قوانین اقتصادی عملیاتی نشده بود.

پورابراهیمی ادامه داد: مقرر شد کارگروهی مشترک برای نهایی کردن طرح‌ها و لوایح اقتصادی که در حال حاضر در کمیسیون اقتصادی قرار دارد مانند طرح رمزارزها، طرح اصلاح قانون بانک مرکزی، طرح مالیات بر عایدی سرمایه و طرح اصلاح قانون مناطق آزاد تشکیل شود.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: همچنین مقرر شد معاون اول رییس جمهور تیمی تعیین کند تا با کمیسیون در تکمیل طرح‌های اقتصادی همکاری کند به این معنا که نظرات دولت را در طرح‌هایی که در حال نهایی شدن در کمیسیون اقتصادی است، لحاظ شود و امور تسریع یابد.

وی همچنین درباره جاماندگان سهام عدالت گفت: مقرر شد معاون اول رییس جمهور با توجه به نامه قبلی کمیسیون اقتصادی به رییس جمهور و موافقت ایشان و ارجاع آن به سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد در راستای عملیات آن همکاری‌های لازم را داشته باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.