وضعیت قیمتی بازار سکه و طلا در هفته جاری و در نیمه پاییز، نشان دهنده افزایش قابل توجه قیمت‌ها در این بازار است، به نحوی که هر گرم طلا در معاملات این هفته، ۷۶ هزار تومان رشد داشته است.

افزایش قیمت طلا و سکه در نیمه پاییز

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی تغییرات قیمت ها در بازار سکه و طلا هفته جاری نشان می دهد که در نخستین روز هفته (۱۵ آبان)، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان و هر سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، نیم سکه نیز ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان بود و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم یک میلیون و ۱۸۸ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان فروخته شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در روز یکشنبه نیز ۱۲ میلیون و هر سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۹۶ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان فروخته می شد.

در روز دوشنبه نیز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان و هر سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۲۰۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان فروخته می شد که افزایش قیمت به نسبت روزهای ابتدایی هفته را نشان می دهد.

افزایش قیمت طلا و سکه در نیمه پاییز

علاوه بر آن، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در روز سه شنبه ۱۲ میلیون و ۱۵۵ هزار تومان، هر سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۰۶ هزار و ۷۰۰ به فروش می رفت که نسبت به روز قبل، ۰.۱۹ درصد افزایش قیمت داشت.

در ادامه روند افزایشی قیمت ها در این بازار، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات روز چهارشنبه ۱۲ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۲۷ هزار تومان معامله شد.

در بازار روز پنج شنبه هفته جاری، سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، طرح جدید ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه گرمی نیز دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان به فروش رسید.

بر پایه این گزارش، در معاملات روز پایانی معاملاتی هفته، افزایش نرخ انس و دلار، قیمت طلا و سکه را افزایش داد به نحوی که هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۶۴ هزار تومان و هر مثقال طلا نیز ۵ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان فروخته شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =