این هفته به لطف و همت اریک آدامز (شهردار منتخب)، نیویورک کوین رونمایی می‌شود.

نیویورک کوین؛ پلتفرم دیجیتالی توسعه شهر

"به نیویورک؛ خانه جهانی Web3 خوش آمدید". اریک آدامز با بیان این جمله، خبر عرضه عمومی "نیویورک کوین" (NYCCoin) را تایید کرد.

این کوین دیجیتال قرار است 11 نوامبر 2021 (20 آبان) با امضا و دستور آدامز رونمایی و عرضه شود. مسئولیت عرضه این رمز ارز بر عهده صرافی سیتی کوین (CityCoins) است. صرافی سیتی کوین همچنین انتشار کوین میامی (MiamiCoin) را در پرونده کاری خود دارد.

سیتی کوین ها؛ به رمزارزهایی گفته می شود که در شهری خاص با همان نام رونمایی می شوند، ولی امکان مبادله و معامله در سایر شهرها را نیز دارند، همچنین امکان دریافت و پرداخت و حمایت های مالی حامیان و شهروندان از شهر را نیز میسر می کند.

نیویورک کوین؛ پلتفرم دیجیتالی توسعه شهر

اریک آدامز بر این باور است که باید برای پیشرفت شهر، به قدرت و اعتبار رمزارزها اعتماد کنیم. وی می افزاید: باید فضای مدارس را برای ورود و آموزش اصولی تکنولوژی به فرزندانمان آماده کنیم. آنها باید نحوه تفکر و نگرش خود را همگام با تحولات مدرن دنیا تغییر دهند.

شهردار ۶۱ ساله دموکرات نیویورک پیشتر اعلام کرده بود حقوق سه ماه اول خود را به شکل بیت کوین دریافت خواهد کرد. مردم نیویورک نیز از این رخداد بسیار خرسند هستند و معتقدند سیتی کوین ها مانند NYCCoin می توانند انگیزه مالی و اطمینان خاطر در شهروندان ایجاد کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.