نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با روسای سازمان مالیاتی و صندوق توسعه ملی در هفته جاری برگزار می‌شود.

حضور روسای سازمان مالیاتی و صندوق توسعه ملی در مجلس

به گزارش کارآفرین نیوز؛ نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در روزهای یک‌شنبه (۲۳ آبان ماه) الی سه شنبه (۲۵ آبان ماه ) برگزار می‌‎شود.

بر همین اساس، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس روز یک شنبه با معاون اقتصادی سازمان بسیج به مناسبت هفته بسیج سازندگی و رییس سازمان امور مالیاتی کشور به منظور بررسی آخرین وضعیت نظام مالیاتی کشور و برنامه‌ها و رویکرد دولت سیزدهم در این خصوص نشست مشترکی برگزار خواهند کرد.

از طرفی اعضای هیات تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های دولتی و بانک‌های واگذار شده در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی نیز در جلسه روز یک شنبه کمیسیون اقتصادی مجلس انتخاب خواهند شد.

نشست با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و استماع برنامه های ارائه شده و جلسه کارگروه مشترک بررسی طرح اصلاح قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات و الحاقات بعدی دستور کار روز دوشنبه کمیسیون اقتصادی مجلس است.

همچنین اعضای کمیسیون اقتصادی روز سه شنبه با رییس و هیات عامل صندوق توسعه ملی به منظور بررسی آخرین گزارش عملکرد صندوق توسعه ملی و برنامه های پیشنهادی دولت سیزدهم در این خصوص و بررسی گزارش ناظران مجلس شورای اسلامی در مجامع، شوراها، هیات ها مرتبط با کمیسیون اقتصادی نشست مشترکی خواهند داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.