عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تداوم سرمایه‌گذاری در صنعت نفت یک موضوع مهم و راهبردی است، گفت: به سرمایه‌گذاری در دو زمینه منابع انسانی و توسعه میدان‌های نفت و گاز نباید به‌ عنوان هزینه جاری نگاه کرد.

تداوم سرمایه‌گذاری در صنعت نفت؛ موضوعی راهبردی

به گزارش کارآفرین نیوز، عبدالعلی رحیمی مظفری با تاکید بر اینکه برای حفظ شرایط تولید نفت و گاز نیاز است سرمایه‌گذاری مداوم در دستور کار قرار گیرد، گفت: مجلس باید به بحث سرمایه‌گذاری در صنعت نفت توجه ویژه‌ای داشته باشد، همچنین از هیات رییسه و رییس مجلس شورای اسلامی دعوت می‌کنم با حضور در سکوهای نفت و گاز، از نزدیک شرایط کاری و تلاش کارکنان را مشاهده کنند.

وی با اشاره به اینکه برای نگهداشت نیروی انسانی در صنعت نفت باید شرایطی فراهم شود تا با ایجاد رضایت شغلی، از همه ظرفیت کارکنان توانمند استفاده شود، تصریح کرد: بزرگ‌ترین سرمایه وزارت نفت، سکوها و مخازن نیست، نیروی انسانی توانمند و پُرتلاش بزرگ‌ترین سرمایه وزارت نفت است. در بحث اعطای معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد کارکنان در مناطق سخت عملیاتی باید هم همکاران ما در مجلس و هم مسئولان وزارت نفت به‌ طور جدی موضوع را پیگیری کنند.

عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه شعار ما می‌توانیم که مدنظر مقام معظم رهبری است، در سکوها و مناطق عملیاتی صنعت نفت تبلور یافته است، بیان کرد: از همه دلسوزان نظام می‌خواهم تا رسیدگی به رفاه و معیشت کارکنان عملیاتی را بیش از پیش در دستور کار قرار دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =