جایزه ملی مدیریت مالی ایران که از سال ۱۳۸۹ هرساله برگزار می‌شود، بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت کننده است.

تندیس سیمین جایزه مدیریت مالی به کارآفرین رسید

بانک کارآفرین در یازدهمین جایزه ملی مدیریت مالی برنده تندیس سیمین شد.

به گزارش کارآفرین نیوز، در یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، که با حضور جمعی از مسؤولان کشوری، مدیران شرکت‌ها و اساتید دانشگاه در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار شد، بانک کارآفرین با توجه به شفافیت مالی برای چندمین سال پیاپی حائز امتیاز لازم برای دریافت تندیس سیمین را کسب کرد.
‎جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سه بخش تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه به شرکت‌های حائز رتبه بصورت سالانه ارائه می‌شود.
‎در این دوره در کنار بانک کارآفرین دو بانک و یک اپراتور حائز دریافت تندیس شدند.

‎جایزه ملی مدیریت مالی ایران که از سال ۱۳۸۹ هرساله برگزار می‌شود، بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت کننده است.
‎حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در مالی و اقتصادی، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی از جمله اهداف برگزاری این جایزه عنوان شده است.
بر اساس این گزارش، تندیس سیمین یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی توسط دکتر فرشاد محمدپور معاون مدیرعامل در امورمالی و مجامع که از دانشجویان ممتاز دانشگاه تهران بوده است، دریافت شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.