شاخص کل بورس در این هفته نسبت به هفته پیش، ۴۵ هزار و ۷۲۹ (منفی سه درصد) واحد افت کرد تا پس از دو هفته متوالی، بازدهی هفتگی بورس منفی شود.

بازدهی منفی ۳ درصدی بورس در هفته چهارم آبان

به گزارش کارآفرین نیوز، شاخص کل بورس در هفته اخیر روند نزولی داشت. در اولین روز هفته شاخص کل بیش از ۱۷ هزار واحد افت داشت. پس از این افت شاخص در روز یکشنبه رشد ۳ هزار واحدی را تجربه کرد.

با این وجود شاخص در روزهای دوشنبه و سه شنبه نزولی بود. در روز دوشنبه با افت ۲۶ هزار واحدی، شاخص کل بیشترین ریزش هفته را ثبت کرد.

بازدهی منفی ۳ درصدی بورس در هفته چهارم آبان

سرانجام شاخص کل در روز چهارشنبه صعودی شد و با رشد دو هزار واحدی، در سطح یک میلیون و ۴۱۰ هزار واحد قرار گرفت.

روند تغییرات شاخص هم وزن نیز به مانند شاخص کل بود. در روزهای شنبه و دوشنبه و سه شنبه این شاخص نزولی و در روزهای یک شنبه و چهارشنبه، شاخص کل هم وزن صعودی بود.

بازدهی منفی ۳ درصدی بورس در هفته چهارم آبان

در پایان هفته نسبت به هفته ماقبل، شاخص هم وزن ۴ هزار و ۵۲۹ (منفی یک درصد) واحد افت داشت و در ارتفاع ۳۸۶ هزار و ۷۵۵ واحد قرار گرفت.

بازدهی منفی ۳ درصدی بورس در هفته چهارم آبان

میانگین ارزش معاملات کل هفته ۲۲ هزار و ۲۹۸ تومان بود که نسبت به رقم ۲۱ هزار و ۳۴۸ میلیاردی هفته پیشین، رشد ۴.۵ درصدی داشته است.

در عین حال، میانگین ارزش معاملات خرد بورس در این هفته ۴ هزار و ۵۷۸ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۶ هزار و ۱۹۲ میلیاردی هفته پیشین، افت ۲۶ درصدی داشته است.

همچنین میانگین ارزش صف‌های فروش در هفته چهارم آبان ۲۳۱ میلیارد تومان بود که از میانگین هفته‌ پیشین ۹۶ میلیارد تومان بیشتر بود و رشد ۷۱ درصدی داشته است.

از طرفی میانگین ارزش صف‌های خرید در هفته اخیر ۲۵۴ میلیارد تومان بود که از میانگین هفته گذشته ۱۴۷ میلیارد تومان کمتر بود.

در این هفته یک هزار و ۲۳۰ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۲۴۶ میلیارد تومان بود که نسبت به هفته پیشین رشد ۶۴۵ درصدی داشته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =