اینستاگرام قابلیت حذف یک عکس از پست‌های چندعکسی را برای کاربران پلتفرم خود فراهم کرد.

امکان حذف تک عکس از پست‌های چندعکسی در اینستاگرام فراهم شد

به گزارش کارآفرین نیوز، اینستاگرام از سال ۲۰۱۷ (۱۳۹۶) قابلیت آپلود چند عکس به‌طور هم‌زمان و در پستی واحد را برای کاربران خود فراهم کرده بود و افراد می‌توانستند عکس‌های این پست‌ها را به‌ صورت چرخ و فلکی مشاهده کنند.

به‌ این‌ ترتیب، کاربران می‌توانستند به‌ صورت هم‌زمان تا ۱۰ عکس یا ویدئو را در هر پست آپلود و منتشر کنند. حالا بعد از چهار سال، به گزارش engadget، این پلتفرم امکان حذف یک تصویر یا ویدئو را از این پست‌های چرخ و فلکی فراهم کرده است.

کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی سه نقطه بالای پست و انتخاب گزینه ویرایش، یکی از عکس‌ها یا ویدئوهای این پست‌های چند عکسی را حذف کنند. برای این کار کافی است تا روی عکس یا ویدیوی مورد نظر رفته و گزینه حذف را انتخاب کنند.

در حال‌ حاضر، تنها کاربران سیستم‌عامل iOS می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند، اما به‌ زودی برای کاربران سیستم‌عامل اندروید نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

امکان حذف تک عکس از پست‌های چندعکسی در اینستاگرام فراهم شد

قابلیت دیگری که در حال‌ حاضر تنها در دسترس کاربران ایالات متحده قرار گرفته، گزارش ایرادهای این پلتفرم تنها با تکان دادن گوشی است. قابلیت جدید Rage Shake برای کاربران این امکان را فراهم می‌کند تا در صورت مشاهده مشکلی هنگام استفاده از اینستاگرام، گوشی خود را تکان داده و مشکل را گزارش کنند.

موسری می‌گوید که این قابلیت به اینستاگرام کمک می‌کند تا برطرف کردن اشکالات موجود در این پلتفرم را اولویت بندی کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =