تیم "شیبا اینو" با انتشار توییتی به سرمایه‌گذاران هشدار داد برای حفظ سرمایه خود، نسبت به کلاهبرداری‌هایی که به روش‌های جدید و از طریق شبکه‌های اجتماعی در حال انجام است، آگاه و حساس باشند.

"شیبا اینو" به سرمایه‌گذاران این رمز ارز هشدار داد

به گزارش کوین تلگراف، تیم "شیبا اینو" به سرمایه گذاران بازار SHIB‌ هشدار داد مراقب اکانت های به ظاهر رسمی که با هویت جعلی فعالیت می کنند باشند.

این تیم با انتشار توییتی هشدار دهنده شامل جزییات روش های مختلف کلاهبرداری، به دارندگان این رمز ارز توصیه کرد مراقب اکانت های بی هویت که از ناآگاهی سرمایه گذاران استفاده می کنند باشند. در انتهای توییت، ویدئویی پیوست شده که نحوه وقوع و انجام این کلاهبرداری ها را نشان می دهد.

به گزارش کوین تلگراف، در این توییت آمده است: ارتش توکن SHIB! کلاهبرداری های جدید از طریق شبکه های اجتماعی و پلتفرم های ارتباطی در حال افزایش است. هوشیارانه مراقب سرمایه خود باشید.

این تیم با اشاره به خطرات همیشگی بازار، در ادامه این پیام توییتری آورده است: آدرس یک گروه تلگرامی جعلی شیبا در تمام شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. صاحبان این گروه با هویت جعلی و اکانت های غیر واقعی (فِیک) دست به کلاهبرداری می زنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =