بورس در هفته نخست آبان، کانال حمایتی یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد را از دست داد و نسبت به هفته گذشته بازدهی منفی ۱.۱۸ درصد را ثبت کرد.

بازدهی منفی بورس در هفته اول آذر

به گزارش کارآفرین نیوز، شاخص کل بورس در هفته اخیر نوسانی بود و در اولین روز هفته شاخص کل بیش از ۲۷ هزار واحد افت داشت. پس از این افت، شاخص در روز یکشنبه و دوشنبه صعودی بود.

بورس در هفته اول آذر

با این وجود شاخص در روزهای پایانی هفته نزولی شد و با افت ۱۶ هزار و ۶۷۳ واحدی نسبت به آخرین روز هفته گذشته، در ارتفاع یک میلیون و ۳۹۴ هزار و ۱۰۵ واحد قرار گرفت.

روند تغییرات شاخص هم وزن نیز مانند شاخص کل بود. شاخص کل با معیار هم وزن، فقط در روز دوشنبه صعودی بود و در سایر روزهای هفته روند سرخپوش بود.

بورس در هفته اول آذر

شاخص هم وزن در پایان هفته نسبت به هفته ماقبل، ۳ هزار و ۲۹۴ واحد (منفی ۰.۸۵ درصد) افت داشت و در ارتفاع ۳۸۳ هزار و ۴۷۰ واحد قرار گرفت.

اوراق بدهی دولت

در هفته اخیر، به طور میانگین سهم ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت در بازار سهام ۳۶ درصد بود که نسبت به سهم ۴۵ درصدی هفته پیشین کاهش یافته است.

روز شنبه ۲۴ درصد از معاملات بازار به اوراق بدهی اختصاص داشت و در روز یکشنبه به ۵ درصد کاهش یافت. روز دوشنبه ارزش معاملات اوراق بدهی در بورس ۶۵ هزار و ۷۷۴ میلیارد تومان بود که ۹۲ درصد معاملات بازار را تشکیل می‌داد.

بورس در هفته اول آذر

روز سه‌شنبه نیز ارزش معاملات اوراق ۹۰۱میلیارد تومان بود که ۱۵ درصد از معاملات کل بازار را تشکیل داد و در آخرین روز کاری هفته ارزش معاملات اوراق با رشد ۵۸۵ درصدی نسبت به روز سه‌شنبه به ۶ هزار و ۱۷۶ میلیارد تومان رسید که ۴۷ درصد از ارزش کل معاملات بازار را شامل می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =