تغییرات قیمتی بازار سکه و طلا در هفته‌ای که گذشت نشان می‌دهد که قیمت‌ها در این بازار با وجود نوسان، افزایشی بوده است.

تغییرات ۶ روزه قیمت‌ها در بازار سکه و طلا

به گزارش کارآفرین نیوز، براساس قیمت های اعلامی در بازار، نرخ طلا و سکه در روز شنبه ۲۹ آبان افزایش داشته به طوری که هر قطعه سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و هر قطعه ربع سکه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه گرمی نیز دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به فروش می رسید. در همان روز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۳۶ هزار تومان به فروش رفت.

در روز یکشنبه هر قطعه سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۳۲۰۰ هزار تومان، طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۳۵۰هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه ربع سکه ۳ میلیون و ۶۵۰ میلیون تومان و سکه گرمی دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۲۳۸ هزار تومان فروخته شد.

تغییرات ۶ روزه قیمت‌ها در بازار سکه و طلا

این در حالی است که روز دوشنبه قیمت ها در بازار سکه و طلا افزایش پیدا کرد و هر قطعه سکه طلا طرح جدید ۱۲ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۴۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه گرمی دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به فروش می رسید. همچنین، در این روز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان فروخته شد.

در روز سه شنبه قیمت سکه و طلا در بازار کاهش یافت به نحوی که هر قطعه سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و سکه گرمی دو میلیون و ۲۵۰۰ هزار تومان به فروش رفت. علاوه بر آن، در این روز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۳۵ هزار تومان فروخته شد.

تغییرات ۶ روزه قیمت‌ها در بازار سکه و طلا

روز چهارشنبه تحت تاثیر افزایش قیمت دلار، بازار صعودی بود و هر قطعه سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان و سکه گرمی دو میلیون و ۲۵۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به فروش رسید.

روز پنج شنبه چهارم آذر هم قیمت سکه و طلا در بازارکاهش یافت و هر قطعه سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و هر گرم طلا ۱۸ عیار نیز با قیمت یک میلیون و ۲۳۵ هزار تومان فروخته شد.

نرخ ارز و سکه در این هفته با نوسانات بسیاری همراه بود، با این وجود در آخرین روز هفته روند نرخ ها در بازار معکوس شد. در مجموع در این هفته شاهد افزایش ۱۳۰ هزار تومانی قیمت سکه طرح جدید بودیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =