قیمت دلار در معاملات امروز شنبه بازار آزاد نسبت به روز پنج‌شنبه ۳۰۰ تومان افزایش یافت و ۲۹ هزار و ۲۵۰ تومان فروخته شد.

دلار کانال ۲۹ هزار تومان را حفظ کرد

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی روند بازار ارز در روز شنبه نشان می دهد که قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی ملی ۲۷,۲۰۳ و قیمت فروش دلار آمریکا نیز ۲۷ هزار و ۷۵۳ تومان اعلام شد. همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران، قیمت خرید یورو ۳۰ هزار و ۹۸۶ تومان و قیمت فروش یورو هم ۳۱ هزار و ۶۱۲ تومان است.

همچنین تا ساعت ۱۲ امروز، میانگین نرخ فروش دلار در صرافی ها ۲۶ هزار ۷۹۱ تومان بوده است. قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۷ هزار و ۷۵۹ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. قیمت دلار خُرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۸ هزار و ۳۷ تومان اعلام شد و در نیمه روز ۲۶ هزار و ۹۶۷ تومان ثبت شد.

قیمت یورو در بازار متشکل صبح امروز ابتدا ۳۱ هزار و ۷۶۵ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۳۱ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش یافت. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۳۲ هزار و ۸۲ تومان ثبت شد و در نیمه روز ۳۱ هزار و ۵۱۲ تومان ثبت شد.

بر پایه این گزارش، قیمت هر دلار در معاملات صبح شنبه بازار آزاد نسبت به روز پنج شنبه ۳۰۰ تومان افزایش یافته و ۲۹ هزار و ۲۵۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز ۳۳۵ تومان رشد کرد و ۳۲ هزار و ۸۰۰ تومان خرید و فروش شد.

پیش‌بینی قیمت دلار

شرایط بازار به گونه ای است که مذاکرات برجامی بر روند قیمت دلار تاثیرگذار خواهد بود. بر این اساس، برخی از معامله گران اعتقاد دارند، در صورت اخبار مثبت از مذاکرات پیش رو، احتمال افت سریع دلار وجود دارد. در مقابل عده ای نیز معتقد هستند از آنجایی که مذاکرات ماه ها توقف داشته، لذا دستیابی به توافق دشوار بوده و همین امر سبب افزایش قیمت دلار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =