سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از آغاز دوباره ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت المثنی در دفاتر پلیس +۱۰ از امروز (دوشنبه، هشتم آبان‌ماه) خبر داد.

ثبت‌نام کارت سوخت المثنی آغاز شد

به گزارش کارآفرین نیوز، فاطمه کاهی در این باره گفت: ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت المثنی به‌ دلیل اختلال به‌ وجود آمده در سامانه هوشمند سوخت در هفته ابتدایی آبان‌ماه به‌ صورت موقت متوقف شده بود که این امکان از امروز دوباره برای متقاضیان فراهم شده است.

وی افزود: با توجه به نیاز به غیرفعال شدن کارت سوخت پیشین برای ثبت درخواست دریافت کارت سوخت المثنی، نیاز بود ارتباط مرکز ثبت درخواست با سامانه هوشمند سوخت دوباره برقرار شود که هم‌اکنون این سیستم فعال شده و درخواست متقاضیان در دفاتر پلیس +۱۰ ثبت می‌شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اولویت دریافت کارت هوشنمد سوخت المثنی را با توجه به وقفه به‌ وجود آمده برای خودروهای نفت‌گازسوز، خودروهای عمومی بنزین‌سوز و وانت‌بارها اعلام و تاکید کرد: کارت هوشمند سوخت خودروهای شخصی نیز طبق روال گذشته صادر می‌شود، اما ممکن است اندکی بیشتر از حد انتظار زمان‌بر باشد.

کاهی تصریح کرد: زمان انتظار صدور کارت هوشمند سوخت المثنی پیش از این بازه زمانی حدود یک ماهه بود که این زمان با توجه به وقفه به‌ وجود آمده و افزایش تعداد درخواست‌ها ممکن است حداکثر تا ۴۵ روز افزایش یابد.

وی از صبوری و همراهی هموطنان در مراحل ثبت‌نام تا دریافت کارت سوخت المثنی تشکر و قدردانی کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =