موسس موزه ملی کارآفرینان بزرگ ایران و دبیر باشگاه کسب و کار یونسکو، از طراحی خطوط عابر پیاده تبلیغاتی خبر داد.

طراحی خطوط عابر پیاده تبلیغاتی

به گزارش کارآفرین نیوز، رضا یادگاری، دبیر باشگاه کسب و کار یونسکو و موسس موزه ملی کارآفرینان بزرگ ایران درباره طراحی خط های عابر پیاده تبلیغاتی اظهار کرد: در اصول بازاریابی و فروش محصولات معمولاً نقاط کوری وجود دارند که می توان از آنها به عنوان یک نقطه خارج از محدوده برای انجام انواع تبلیغات استفاده کرد که با توجه به مزایایی که تبلیغات محیطی دارد، معمولاً شرکت ها و سازمان های مختلف از این نوع تبلیغات استفاده می کنند.

طراحی خطوط عابر پیاده تبلیغاتی

این ایده پرداز تبدیل خطوط عابر پیاده، با بیان اینکه استفاده از تبلیغات محیطی یک تفاوت عمده با برخی از روش های دیگر دارد گفت: تفاوت این است که در تبلیغات محیطی، قبل از اینکه مشتری به مرکز خرید و یا بازار مراجعه کند، نام محصول خدمات در ذهن او حک شده است. همین موضوع می تواند اهمیت این نوع از تبلیغات را بسیار بالا ببرد. در واقع زمانی که یک تبلیغات محیط به نیاز مردم توجه کند و خلاقیت ویژه ای به همراه داشته باشد، می تواند در کم ترین زمان ممکن، ذهن مشتری را به تصرف خود در بیاورد.

طراحی خطوط عابر پیاده تبلیغاتی

یادگاری ادامه داد: یک تبلیغ محیطی مناسب، مشتری را کنجکاو می کند که به دنبال استفاده از آن محصول و خدمات برود و اینجاست که باید از افراد متخصص در این زمینه استفاده کرد تا علاوه بر به دست آوردن مشتریان، بتوان سهم مناسبی در میان بازار رقبا نیز به دست آورد.

وی در عین حال بیان کرد: با گام برداشتن به‌سوی تکنولوژی‌های نوین تبلیغاتی در حوزه تبلیغات محیطی باید انتظارات مخاطبان و آگهی دهنده‌ها برآورده شود.

دبیر باشگاه کسب و کار یونسکو که در سال ۱۳۹۶ به پاس دو دهه فعالیت در ادبیات اقتصاد ایران و تالیف مجموعه ۱۰۰۰ جلدی کتاب زندگی کارآفرینان بزرگ ایران برنده جایزه ملی جلال آل احمد از ایده جدید خود که طراحی خط های عابر پیاده تبلیغاتی است خبر داد و افزود : با این طرح، شیوه جدیدی از تبلیغات را آغاز کردیم و برای نخستین بار در جهان، خط های عابر پیاده، تبلیغاتی می شود.

موسس موزه ملی کارآفرینان بزرگ ایران اظهار کرد: با طراحی خطوط جدید عابر پیاده و موافقت اعضای شورای شهر و شهرداری بندر توریستی کیاشهر، این طرح را در این شهر که مسافران و توریست های فراوانی را از سراسر کشور پذیرا است، اجرایی خواهیم کرد.

یادگاری ادامه داد: در این طرح جالب، شرکت ها و تولیدکنندگان بزرگ می توانند نام برند خود را بر روی خط های عابر پیاده درج کند که هم شیوه جدید در تبلیغات شهری محسوب می شود و هم به کاهش هزینه های مدیریت شهری کمک می‌کند.

استفاده از تبلیغات محیطی در دنیای امروز به عنوان یکی از مهم ترین استراتژی های کسب و کار کاربرد یافته و در برخی موارد با توجه به معیار ها و همچنین ویژگی ها و امتیازات مناسبی که این روش دارد، می تواند انتخاب اول بسیاری از مدیران برای شناساندن محصول خود به مشتری باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.