سوابق کاری و قدرت راهبری مدیرعامل جدید متا (فیسبوک سابق) می تواند ابهامات و تردیدها در موفقیت پروژه لیبرای متا را برطرف کند.

سوابق Upwork؛ ضمانت موفقیت ارز دیجیتال لیبرا

Upwork؛ بزرگترین وبسایت فریلنسری در دنیا است که در سال ۲۰۰۹ راه اندازی شد. این وبسایت از بدو تاسیس با نام Elance-oDesk‌ فعالیت کرده، اما در سال ۲۰۱۵؛ تیم مدیریتی با هدف ریبرندینگ (rebranding) تصمیم گرفت با نام Upwork فعالیت کند. مدیرعامل این سایت؛ متخصص حوزه آینده شغلی، ترقی و صعود تیم های دورکار و انعطاف پذیر است که به استقلال مکانی افراد اعتقاد قلبی دارد.

سوابق Upwork؛ ضمانت موفقیت ارز دیجیتال لیبرا

کاسریل که خود فارغ التحصیل رشته های مهندسی کامپیوتر و MBA‌ از دانشگاه استنفورد و دانشگاه پلی تکنیک فرانسه است، معتقد است شرکت ها باید بتوانند از تخصص و مهارت زُبده ترین افراد در حوزه فعالیت خود بدون توجه به موقعیت مکانی آنها بهره ببرند.

از اولین روز سال ۲۰۲۲، کاسریل رسما" جایگزین دیوید مارکوس خواهد شد و رهبری پروژه رمز ارز فیسبوک به نام لیبرا را بر عهده خواهد داشت.

مارکوس با اشاره به توانمندی ها و سوابق کاری کاسریل اعلام کرد: سوابق کاسریل در جی تی اِن تلکام، زونگ و پِی پال، در موفقیت پروژه دیم (Diem) یا (لیبرا ) بسیار تاثیرگذار است و او این راه را با قدرت ادامه خواهد داد.

سوابق Upwork؛ ضمانت موفقیت ارز دیجیتال لیبرا

کاسریل نیز اعلام کرد: متاورس می تواند فرصت های اقتصادی باورنکردنی پیش روی همگان قرار دهد و شیوه برقراری ارتباط بین کسب و کارها ومشتریان را متحول کند. متاورس قادر است افراد بیشتری را به مشارکت در اقتصاد دیجیتال ترغیب کند.

با آنکه برخی تصور می کنند پروژه های رمز ارز و کیف پول دیجیتال ممکن است با کُندی ادامه یابد، اما قدرت رهبری کاسریل می تواند تضمین کننده تحول در صنعت پرداخت بر پایه بلاکچین باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.